Поточна діяльність

___________________________________________________________________

У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПЕРЕВІРИЛИ 13 СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Зокрема було проінспектовано 7 продовольчих магазинів, 2 ринки, 2 заклади освіти, 1 ветеринарну аптеку та 1 перукарню

Моніторингові обстеження щодо дотримання карантинних вимог у закладах торгівлі, громадського харчування, сфери послуг, освіти тощо на предмет дотримання карантинних вимог у Сумському районі тривають.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРОБОРОНИ У ГРОМАДАХ

Відповідна Постанова Кабміну «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад» оприлюднена на урядовому веб-порталі

Уряд визначив порядок утворення, підготовки, комплектування та забезпечення добровольчих формувань територіальних громад, їх завдання тощо.

 

20 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-КІБОРГІВ – ДЕНЬ НАЙБІЛЬШИХ ВТРАТ СЕРЕД УЧАСНИКІВ ОБОРОНИ ДАП

20 січня 2015 року відбувся другий підрив нового терміналу, зафіксовано найбільші втрати серед українських захисників під час оборони ДАП – загинув 51 військовослужбовець

Бої за Донецький аеропорт – одні з найзапекліших у війні на сході України – тривали з травня 2014-го до 20 січня 2015 року. Понад 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ і проросійських бойовиків, затято відстоюючи рідну землю. Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська, а захисники терміналів отримали почесне ймення «кіборги».

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів»

Постанова розроблена Мінсоцполітики з метою оптимізації отримання особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, дітьми віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг у реабілітаційних закладах.

ЛІКАРНІ СУМЩИНИ, ЗБУДОВАНІ ТА ОНОВЛЕНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», ОТРИМАЛИ У 2021 РОЦІ НОВЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, протягом року для закладів охорони здоровя області було придбано 6 апаратів УЗД, 5 комп’ютерних томографів, 6 рентгенів, 1 ангіограф

Зокрема, комп’ютерні томографи придбано для 5 приймальних відділень опорних лікарень: Сумської обласної клінічної лікарні, Сумської центральної міської клінічної лікарні, Охтирської центральної районної лікарні, Шосткинської центральної районної лікарні, Конотопської центральної районної лікарні.

 

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ВКЛЮЧЕННЯ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ ДО РЕЄСТРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО ВЕДЕННЯ

Як зазначив очільник Мінрегіону Олексій ЧЕРНИШОВ, українське законодавство та нормативно-правова база мають бути для інвесторів аргументами «за», а не «проти». І Уряд над цим активно працює

«Наразі очікуємо прийняття в цілому двох надважливих  законопроєктів №5688 та №5689, що передбачають низку фіскальних стимулів для інвесторів в індустріальні парки (ІП). Зокрема, йдеться про звільнення від податку на прибуток резидентів ІП на 10 років за умови його реінвестування у розвиток інвестиційного проєкту», – повідомив міністр.

 

НА СУМЩИНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ COVID-19 ПІДТВЕРДИЛИ У 1137 ОСІБ

 

COVID-19 підтвердили у 1137 осіб (Конотопський р-н – 58, Охтирський р-н – 129, Роменський р-н – 38, Сумський р-н – 847, Шосткинський р-н – 65)

Станом на 20 січня 2022 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 137673 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2925 летальних випадків, за минулу добу – 2 (Сумський р-н – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 128339 осіб, з них за минулу добу – 191 (Конотопський р-н – 1, Сумський р-н – 187, Шосткинський р-н – 3).

СУМСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ – ЛІДЕР РЕЙТИНГУ ЗА СТУПЕНЕМ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ ОБ'ЄКТІВ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Про результати моніторингу, проведеного у 2021 році Мінрегіоном, повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ на сторінці соцмережі Facebook

На другому місці в рейтингу Харківська облдержадміністрація, на третьому – Волинська.

«На Сумщині найбільше безбар’єрних споруд цивільного захисту та навчальних закладів. Також в області частково безбар’єрних: 81% ЦНАПів, 75% приміщень судів, 70% установ пенсійного фонду, – зазначив Дмитро Живицький. – На цьому наша робота зі створення умов для людей із інвалідністю продовжується. Працюємо до 100% безбар’єрності!».

ЧИ МОЖНА ВАКЦИНУВАТИСЯ ГІПЕРТОНІКАМ?

Медики спростовують міф, що людям з підвищеним тиском не можна вакцинуватися

За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації, люди з серцево-судинними захворюваннями знаходяться у групі ризику тяжкого перебігу на COVID-19 чи навіть смерті! Тому, навпаки гіпертонія є прямим показанням до вакцинації.

Не вірте міфам! Не ризикуйте життям – вакцинуйтеся та допоможіть людям літнього віку записатися на щеплення.

УРЯД СКОРОТИВ ТЕРМІН ДІЇ «ЗЕЛЕНИХ» COVID-СЕРТИФІКАТІВ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Термін чинності «зелених» COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби, скорочено з 365 до 270 днів

Відповідні зміни були внесені до постанови КМУ №677 від 29 червня 2021 р.  Новий термін дії цифрового сертифіката змінюється для усіх трьох типів документа: внутрішнього, іноземного та міжнародного. Їхня чинність становитиме 9 місяців і рахуватиметься від моменту отримання людиною другої дози щеплення.