"Партнерство "Відкритий Уряд"

Оновлено 11.04.2016

"Партнерство "Відкритий Уряд" (Громадянське суспільство і влада)

План дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках у Сумській області

Громадське обговорення проекту проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада»

Інформація про реалізацію в Сумській обласні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках в Сумській області

Інформація про реалізацію в Сумській обласні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» за результатами І півріччя 2015 року

Звіт про хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.12.2014 № 548-ОД «Про затвердження плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках у Сумській області» (зі змінами) у І півріччі 2015 року 

З 14 по 31 липня 2015 року було проведено громадське обговорення виконання плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках у Сумській області за результатами І півріччя 2015 року

 

 

ГРОМАДСЬКІСТЬ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ УРЯДОВИХ ПРОГРАМ

26 лютого з метою підготовки пропозицій щодо реалізації у 2016-2018 роках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Сумській обласній державній адміністрації проведено засідання «круглого столу»

За участю членів громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації та експертів розглянуто питання «Реалізація Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»: підсумки та перспективи у 2016-2018 роках».

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО ТРИВАЄ

Олена ПОПОВА: «Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання необхідно обов’язково зареєструватися на сайті testportal.gov.ua до 4 березня»

«На сайті Українського центру оцінювання якості освіти бажаючі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Для тих, хто не може з якихось причин зробити це онлайн, працюють пункти реєстрації. Їх перелік розміщено на веб-порталі Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у  розділі «ЗНО-2016», – повідомила у ході брифінгу директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

СУМЩИНА ПОДАЄ ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ»

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО відзначив внесок працівників «Ощадбанку» в реалізацію Програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів

За словами очільника області, в умовах державної політики енергозбереження, скорочення споживання природного газу та зменшення залежності від російського газу «Ощадбанк» став надійним партнером Уряду у забезпеченні підтримки населення. Упродовж всього часу дії Програми всі установи «Ощадбанку» активно співпрацювали з органами влади та сприяли кредитуванню громадян на придбання енергоефективного обладнання та впровадження енергозберігаючих технологій.

УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ЕКОНОМИТИ БЛИЗЬКО 20% ВАРТОСТІ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ, - ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Це стало можливим завдяки змінам у порядку нарахування плати за послуги з централізованого опалення для населення

За словами Віце-прем’єр-міністра України, очільника Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, ключовим позитивом рішення є те, що громадяни будуть платити лише за фактично спожите тепло.

ПРАВА ЛЮДИНИ – ГАРАНТІЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ

Під такою назвою у стінах облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу», приуроченого до Міжнародного дня захисту прав людини

«Попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, протидія торгівлі людьми – завдання, що потребують спільних зусиль органів влади та громадських організацій. І мені приємно відзначити, що на рівні області така співпраця налагоджена, і її потрібно розширювати», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.

НА СУМЩИНІ «ТЕПЛІ» КРЕДИТИ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПИТОМ

З початку дії державної програми з енергозбереження в області видано понад 4 тисячі пільгових кредитів на придбання енергоощадного обладнання, заміну газових котлів

«З кожним місяцем зростає кількість людей, які беруть участь у даній програмі. Адже «теплий» кредит – це підґрунтя зменшення рахунків за житлово-комунальні послуги. Тим більше, що кредит можна оформити не лише на встановлення «негазового» котла, а й на придбання обладнання та матеріалів для утеплення багатоквартирних та приватних будинків», – зазначив начальник житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас ОМЕЛЬЧЕНКО.

«СУМЩИНА ГОТОВА ЗРОБИТИ СВІЙ ВКЛАД У ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ», – ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На цьому Микола КЛОЧКО наголосив у ході засідання Ради головних інженерів АЕС України, що відбулося у Сумах

«Сумщині випала честь приймати почесне зібрання високоповажних професіоналів, спеціалістів у галузі машинобудування та енергетики! Сьогодні ми з вами спробуємо знайти відповідь на питання: Як зробити Україну по-справжньому енергонезалежною, а значить і незалежною в повному розумінні цього слова», – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації.

У БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ МОЖНА СУТТЄВО ЕКОНОМИТИ НА ОПАЛЕННІ

На цьому у «прямому ефірі» обласного телебачення наголосив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас ОМЕЛЬЧЕНКО

За його словами, сьогодні держава значно розширює можливості фінансової підтримки приватних осіб, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових кооперативів для здійснення ними заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження. Так, за умови участі у програмі держава компенсує  ОСББ  40% суми кредиту на оплату заходів з підвищення енергетичної ефективності у багатоквартирних будинках.

ОСББ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ПІЛЬГОВІ КРЕДИТИ НА УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ

За ініціативи Держенергоефективності в облдержадміністрації відбувся навчальний семінар на тему: «Енергозбереження та енергоефективність у багатоквартирних житлових будинках» 

«В умовах зростання вартості енергоносіїв та підвищення тарифів на ЖКП питання енергозбереження набуває особливої актуальності. Тому Уряд розширив дію програми стимулювання населення до впровадження заходів з енергозбереження, завдяки чому оформити пільгові кредити на придбання котлів, утеплення будинків зможуть не лише громадяни, а й юридичні особи – ОСББ, ЖБК», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО, відкриваючи семінар.

10 ЛИПНЯ СТАРТУЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2015

Про умови та особливості цьогорічного вступу до вищих навчальних закладів розповіла у ході брифінгу директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА

Посадовець повідомила, що вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу з 10 липня. Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси, складати вступні іспити або проходити співбесіди, закінчується 24 липня.