Повідомлення

 Оновлено: 21.01.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Відповідно до пункту 12 Повноважень центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України
від 25 грудня 1996 року № 1548 (із змінами і доповненнями) Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації підготовлено проект рішення Сумської обласної ради «Про визнання рішення Сумської обласної ради від 16.08.2013 «Про Порядок погодження клопотань про надання надр у користування в Сумській області» таким, що втратило чинність».

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації – http://sm.gov.ua/ru/oda (розділ – «Поточна діяльність» – «Регуляторна діяльність» – «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту рішення, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту рішення надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 20 лютого 2019 року) з моменту оприлюднення на сайті Сумської обласної державної адміністрації проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу до Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації за адресою:
40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2,  (електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  , контактний телефон: 62-97-99) та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).