Поточна діяльність

СЬОГОДНІ СУМЩИНА РАЗОМ ІЗ УСІЄЮ УКРАЇНОЮ СВЯТКУЄ 19-Й ДЕНЬ ЄВРОПИ

Шановні жителі Сумщини!

Нинішній рік – особливий. Ми відзначаємо 30-ту річницю Незалежності України. І відзначення Дня Європи на Сумщині – це ще одна нагода для нас засвідчити, що незмінним пріоритетом внутрішньої та зовнішньої політики України залишається європейська інтеграція, що спрямовує нашу країну на принципові демократичні перетворення.

Адже 6 років тому під час Революції Гідності наш народ довів, що Україна – це незалежна європейська держава, яка прагне жити за європейськими цінностями.

Україна – невід’ємна частина усіх європейських процесів. І мова йде не тільки про розвиток туристичного обміну і товарообігу із країнами ЄС, розширення культурного та освітнього простору, а й про взаємну допомогу у ці складні часи під час пандемії СOVID-19.

Мир, стабільність та безпека можливі завдяки об’єднаним зусиллям усіх держав нашого спільного дому. Ми налаштовані відігравати якнайактивнішу роль у цьому контексті та працювати спільно з країнами ЄС.

Вітаю усіх жителів Сумщини з Днем Європи і бажаю яскравого святкування та позитивних емоцій. Впевнений, що разом ми здійснимо усі необхідні перетворення для втілення нашої європейської мрії. Адже Україна – це Європа. Європа – це ми! З Днем Європи, Сумщино!

З повагою

Голова Сумської облдержадміністрації                          Василь ХОМА