Уточнення Державного реєстру виборців

Оновлено 14.03.2019

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців 
апарату Сумської обласної державної адміністрації

Адреса: 40030, м. Суми, пл. Незалежності,2

Телефони:(0542) 62-98-19; 62-98-17;  62-98-20

Е-пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.


Основні функції

Структура

Список працівників та контакти відділу адміністрування Державного реєстру виборців

Все про місцеві вибори 2015

НАГАДУЄМО: ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ПОТРІБНО ДО 25 БЕРЕЗНЯ ВКЛЮЧНО

У березні відділи  ведення Реєстру працюватимуть і у вихідні дні, окрім 8 березня

У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян на чергових виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, у виборців  є можливість перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПЕРЕВІРИТИ ВІДОМОСТІ ПРО СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян, підготовки повних і достовірних списків виборців на виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, жителів області запрошують перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців

Громадяни мають обов’язково звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України, якщо їх стосується одне із шести нижче викладених положень.

НА СУМЩИНІ ОБ’ЄДНАЛИ ДВІ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ В ОДНУ

Постановою Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2018 року № 259 були внесені зміни до постанови ЦВК від 28 квітня 2012 року  № 82

Змінами до Переліку одномандатних виборчих округів, утворених на постійній основі у межах Сумської області (одномандатний виборчий округ № 159) було об’єднано дві виборчі дільниці в Конотопському районі – 590185 (в селі Духанівка) та 590186 (села Анютине і Бережне) у дільницю №590185 (села Духанівка, Анютине, Бережне).

З ДОСВІДУ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

30 жовтня цього року працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведено  перевірку роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апарату Охтирської  райдержадміністрації та Охтирської міської ради  щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК

За результатами перевірки відмічено позитивний практичний досвід щодо ведення виїзних прийомів та інформування виборців у відділі ведення Реєстру Охтирської міської ради. За період з 2015 по 2018 рік проведено 38 таких виїздів до навчальних закладів, установ та організацій міста. 

СЕМІНАР НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ

26-27 вересня  цього року у м. Суми у приміщенні Сумського центру післядипломної освіти відбувся тематичний короткостроковий семінар «Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи» для начальників відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області

Першого дня слухачі семінару у ході  лекцій та тематичних зустрічей були поінформовані  з питань застосування новітніх інформаційних технологій, де  Україна має низку успішних прикладів. 

ТРЕНІНГ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ

25-26 вересня  цього року у м. Суми у приміщенні Сумського центру післядипломної освіти відбувся тренінг “Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями” для тих працівників органів Державного реєстру виборців Сумської області, які не проходили таке навчання на початку року

Тренінг організований у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

ПРО ПЕРЕВІРКУ РОБОТИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

18 вересня цього року працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведено  перевірку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Середино-Будської райдержадміністрації щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК

У ході перевірки відмічено в цілому належну роботу працівників відділу. Проте надано рекомендацію відпрацювати систему роботи  з місцевими радами, щодо сприяння  у вирішенні питання стосовно уточнення  виборчої адреси виборців із зазначенням назви вулиці та номеру будинку, так як на  час перевірки у виборчій адресі окремих виборців, мешканців 16 населених пунктів району, відсутні  назви вулиць та номери будинків в електронній базі даних Реєстру.

З ДОСВІДУ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

18 липня цього року працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведено  перевірку роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апарату Глухівської  райдержадміністрації та Глухівської міської ради  щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК.

У ході перевірки відмічено здійснення належного контролю працівниками зазначених підрозділів щодо виконання урядових доручень відносно наповнення бази даних Державного реєстру виборців відомостями про громадян України, яким виповниться 18 років.

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ ПЕРЕВІРКУ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ОБЛАСТІ

11 липня цього року працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведено  перевірку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької  райдержадміністрації  щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК. У ході перевірки працівникам зазначеного підрозділу райдержадміністрації було надано консультативно-методичну  допомогу та висловлені рекомендації щодо посилення роботи відділу відносно кадрового забезпечення.

ПЕРЕВІРКИ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ТРИВАЮТЬ

Відповідно до планів роботи відділу адміністрування Державного реєстру виборців та апарату Сумської обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року, 12 червня працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведені перевірки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Лебединської  райдержадміністрації та Лебединської міської ради щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК

За результатами перевірки було відмічено належну роботу зазначених відділів з питань ведення Реєстру. Також працівникам зазначених відділів було надано консультативно-методичну  допомогу.