Уточнення Державного реєстру виборців

Оновлено 14.12.2016

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців 
апарату Сумської обласної державної адміністрації

Адреса: 40030, м. Суми, пл. Незалежності,2

Телефони:(0542) 62-98-19; 62-98-17;  62-98-20

Е-пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.


Основні функції

Структура

Список працівників та контакти відділу адміністрування Державного реєстру виборців

Все про місцеві вибори 2015

Заходи, проведені органами реєстру виборців у січні-лютому 2017 року

У Білопільській, Буринській, Великописарівській, Путивльській районних державних адміністраціях та виконавчому комітеті Роменської міської ради за участі керівництва районних державних адміністрацій та міської ради, працівників відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців проведено наради із суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.  На нарадах обговорено шляхи вирішення проблемного питання, а саме - відсутність електронної бази реєстру фізичних осіб у органах ДМС України не дозволяє в повному обсязі розглядати запити органів Реєстру виборців щодо уточнення відомостей про ПІБ виборців, особливо тих, які отримали паспорт громадянина України за межами Сумської області.

НА СУМЩИНІ ПЕРЕДАЧУ УТОЧНЕНИХ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ ЗАВЕРШИЛИ СВОЄЧАСНО

Своєчасно (14 грудня) відділи ведення Державного реєстру виборців у 10 районах Сумської області завершили передачу уточнених списків виборців для проведення перших виборів депутатів і голів об’єднаних територіальних громад, що призначені на 18.12.2016. До уточнених списків включено 59851 виборець.

Для дільничних виборчих комісій проведені навчання, на яких відпрацьовано механізм взаємодії відділів ведення Державного реєстру виборців і виборчих комісій щодо внесення змін та уточнень до уточнених списків виборців з місцевих виборів 17.12.2016 року.

ПРОВЕДЕНІ ПЕРЕВІРКИ

У вересні 2016 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації здійснені перевірки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації та Шосткинської міської ради щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців», відповідних постанов Центральної виборчої комісії. Під час перевірки працівникам відділів ведення надано необхідну методичну та практичну допомогу. На місцевому телеканалі “Кур’єр ” надано репортаж щодо проведених перевірок і порядку звернення виборців до органів Реєстру.

УТОЧНЮЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ РЕЄСТРУ

У серпні  2016 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців  здійснили 9 виїзних прийомів виборців на території населених пунктів Сумської області. Зокрема в Новослобідській, Линівській, Октябрьській сільських радах Путивльського  району, Коржівській, Малобубнівській, Новогребельській, Ріпчанській сільських радах Роменського району, Клишківській сільській раді Шосткинського  району з метою виявлення та усунення помилок і неточностей в персональних даних виборців.

АКТУАЛЬНІСТЬ РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ – ПИТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВАГИ

На цьому наголосив під час відеоселекторної наради з райдержадміністраціями та міськвиконкомами керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Дмитро Живицький звернувся до управління Державної міграційної служби України в Сумській області сприяти на звернення органів реєстрації сільських, селищних, міських рад у підготовці відомостей про виборців, яким виповниться 18 років, а також відповідей на запити щодо місця реєстрації виборців.

РОБОТА ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Органи Державного реєстру виборців і служби, які забезпечують їм щомісяця подання відомостей про виборців, повинні працювати злагоджено і чітко,  з тим, щоб забезпечити кожному виборцю його конституційне право на участь у виборах. На цьому наголосив керівник апарату ОДА Дмитро Живицький під час наради з представниками цих установ

У ході наради начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Ірина Білан проаналізувала ситуацію щодо подання відомостей про виборців для поновлення персональних даних Реєстру.

Проводимо навчання

У березні  2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців області проведено семінари-навчання сільських, селищних, міських голів та  відповідальних осіб місцевих рад, які будуть здійснювати реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, з питання створення реєстрів територіальних громад та організації виконання ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, постанови ЦВК від 09.03.2016 № 69 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6”, яка набрала чинності з 4 квітня 2016 року.

Співпраця з органами місцевого самоврядування

9 березня 2016 року на відеоселекторній нараді при першому заступнику голови Сумської обласної державної адміністрації Марченку О.О. з головами районних державних адміністрацій начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації Білан І.І. проінформувала присутніх про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади

Заходи, проведені органами Реєстру виборців у грудні 2015 року

Відзначені Подякою Сумської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм і значний особистий внесок у організацію та підготовку чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, що відбулися 25 жовтня 2015 року, начальники відділів ведення Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій: Білопільської - Чередниченко Л.В., Недригайлівської - Коренев С.О., Кролевецької - Радченко А.І., Краснопільської - Лазня П.П., Конотопської - Ничвидюк М.В., а також головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації  Рязанцева О.І.

Передача уточнених списків виборців для проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

Відділи ведення Державного реєстру виборців  області своєчасно виготовили та передали уточнені списки виборців  всім дільничним виборчим  комісіям звичайних виборчих дільниць