Поточна діяльність

ПРЕДСТАВНИКИ COST ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ РЕМОНТУ ДОРІГ НА СУМЩИНІ

Тренінг було проведено за підтримки голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА. Протягом 4 та 5 березня представники CoST розповідали громадськості, посадовцям та усім причетним до дорожньої галузі в області про закупівлі, моніторинг та контроль якості доріг

У перший день тренінгу, зокрема, говорили про інфраструктурні проекти та контроль якості на всіх етапах будівельного процесу, торкнулися також питань нормативного забезпечення.

Директор Національного Секретаріату CoST  Наталія ФОРСЮК  у своїй доповіді перед представниками громадського сектору наголосила на необхідності врахування ризиків при плануванні ремонту доріг, зокрема, таких як відсутність узгоджених регіональних та державних стратегій, чітких критеріїв пріоритизації проектів та визначення виду ремонтних робіт.

Під час навчальної сесії з забезпечення та моніторингу якості присутні також розглянули механізми забезпечення, контролю та моніторингу якості, організацію приймального контролю та технічного нагляду.

 Участь у заході взяли представники управлінь облдержадміністрації та ДП «Дороги Сумщини», а також громадські організації – «Залізниця без корупції», Громадський Контроль, Трипільський край, Програма сприяння громадській активності «Долучайся» тощо.

Тренінг відбувся за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія в рамках проекту CoST Ukraine «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення».