Поточна діяльність

«КОРУПЦІЯ – ЦЕ ЗЛО, З ЯКИМ МИ ПОВИННІ ПОВСЯКДЕННО БОРОТИСЯ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ»

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ під час координаційної наради керівників правоохоронних органів, що відбулася в прокуратурі області

 

«Україна стала на шлях реформ, доля яких значною мірою залежить від подолання такого ганебного явища як корупція. Влада та громадськість мають об’єднати свої зусилля у розв’язанні даної проблеми», – закликав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

Посадовець окремо зупинився на необхідності попередження корупційних правопорушень.

«Ми маємо створити такі умови, за яких у громадян просто не виникало б потреби вирішувати свої питання через «заохочення» того чи іншого посадовця. Одним із кроків у боротьбі з корупцією є відкриття сучасних центрів надання адміністративних послуг», – додав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації.

Іван Боршош підкреслив, що Сумська обласна державна адміністрація відкрита для співпраці та ефективної взаємодії з громадськістю в питанні протидії корупції. Адже без участі громадянського суспільства подолати її неможливо.