Поточна діяльність

ПЕРІОД ДЕКЛАРУВАННЯ ТРИВАЄ

Відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб’єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

 

Ураховуючи вищевикладене та з метою надання допомоги державним службовцям Сумської обласної і районних державних адміністрація та посадовим особам органів місцевого самоврядування в заповненні декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 05 березня 2015 року на базі Сумської обласної державної адміністрації проведено відео-семінар на тему: «Фінансовий контроль проходження публічної служби».

Про порядок заповнення суб’єктами декларування декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру розповідав головний спеціаліст апарату Сумської обласної державної адміністрації (з питань запобігання та протидії корупції) Криворотенко М.М. (презентація додається).

Також під час проведення семінару обговорено питання про порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, по якому виступили начальник відділу адміністрування майнових прав Державної податкової інспекції у місті Сумах Салига Н.В. та головний державний інспектор Державної податкової інспекції у місті Сумах Тимченко В.Ю.