Поточна діяльність

НАВЧАННЯ ДЛЯ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

З 26 квітня 2015 року вводиться в дію Закон України «Про запобігання корупції», який визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

 

У зв’язку із цим 11 березня 2015 року на базі Сумської обласної державної адміністрації проведено відео-навчання для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, у тому числі для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, які визначені у структурних підрозділах Сумської обласної державної адміністрації, районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад.

Головний спеціаліст апарату Сумської обласної державної адміністрації (з питань запобігання та протидії корупції) Криворотенко М.М. довів до відома  учасників відео-навчання основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та проінформував про шляхи і способи урегулювання конфлікту інтересів (презентація додається).

У роботі відео-навчання також прийняли участь оперуповноважений відділу боротьби з корупцією управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Сумській області Мартиненко Є.О., який розповів про адміністративно-правові заходи протидії корупції, а також прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення прокуратури Сумської області Ткаченко К.Л., який проінформував про кримінально-правові заходи протидії корупції.