Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ РУЙНУЮТЬ КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ

Співробітники Управління СБ України в Сумській області спільно з прокуратурою та працівниками внутрішньої безпеки ГУ ДФС затримали двох податківців під час отримання хабара

 

«В області триває робота з виявлення корупційних схем, організованих окремими працівниками фіскальної служби з метою хабарництва. Співробітники Служби безпеки припинили протиправну діяльність двох податківців. Зловмисників затримали «на гарячому» при одержанні ними незаконної винагороди у розмірі 10 тисяч гривень. Встановлено, що протягом кількох місяців податківці одержували хабарі від приватних структур області за мінімізацію штрафних санкцій, нарахованих за порушення податкового законодавства.

Приватні підприємці повідомляють правоохоронні органи про непоодинокі факти фальсифікації листів-скарг, на підставі яких здійснюються перевірки суб’єктів підприємницької діяльності з подальшим вимаганням та одержанням від них неправомірної вигоди. Цю інформацію було негайно передано органам прокуратури та керівництву ГУ ДФС у Сумській області для перевірки і ухвалення відповідних правових рішень», – йдеться у повідомленні прес-групи УСБУ в Сумській області.

Управління СБ України в Сумській області закликає підприємців Сумщини повідомляти про корупційні дії (зокрема, пов’язані із вимаганням незаконної винагороди) представників податкових або інших правоохоронних органів до Управління СБ України в Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32, «лінія довіри» (0542) 607-490 або 610-069.

Мешканці районів Сумщини можуть звертатися безпосередньо до районних підрозділів Сумського обласного управління СБ України, розташованих у Глухові, Охтирці, Конотопі, Ромнах, Шостці.