Звернення громадян

Оновлено 13.06.2017

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату
Сумської обласної державної адміністрації

40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2 

телефон: (0542) 62-98-18, 63-18-29,63-18-26

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список працівників

Положення

Структура відділу

Графік прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації 

Нормативна база

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями

Актуальні питання

Зразок написання звернення

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги 

Телефон довіри

Проведення телефонних гарячих ліній

Методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян

ЧУЖИХ ПРОБЛЕМ НЕ БУВАЄ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів прийом громадян з особистих питань

До очільника Сумщини  зверталися люди, переважно мешканці міста Суми, з наболілими питаннями.

 Більшість порушених проблем стосувалися житлово-комунальної сфери. Зокрема інвалід війни порушив питання щодо зволікання у проведенні ремонтних робіт із налагодження постачання гарячої води у його квартирі по вулиці Люблінська. 

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

12 червня при Сумській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Порядком денним було передбачено розгляд звернення щодо будівництва по вул.Соборній (вул.Воскресенська, 12/1) у м.Суми та проведення слідчих дій правоохоронними органами стосовно незаконної забудови за зазначеною адресою.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЖИВИЦЬКОГО Д.О.

31 травня керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький провів особистий прийом громадян

До керівника апарату Сумської облдержадміністрації звернувся мешканець міста Суми стосовно обґрунтування тарифів на опалення та гарячу воду.

Дмитро Олексійович уважно вислухав заявника та надав йому роз’яснення під час прийому.

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

22 травня голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян

Питання, порушені перед очільником області, стосувалися ремонту даху багатоповерхового будинку в місті Суми, допомоги в лікуванні дитини та пораненого учасника АТО, забезпечення житлом багатодітної сім’ї.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МИКОЛИ КЛОЧКА

25 квітня у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка

На особистий прийом громадян, звернулися з наболілими для них проблемами, здебільшого мешканці міста Суми. Питання стосувалися щодо незаконного будівництва  по вул.Соборна, 12/1 у м.Суми; щодо шахрайських дій, представника правозахисної організації «Наше право» по відношенню до 89-ти річного пенсіонера; щодо лікування хворої невістки заявника.

КЕРІВНИКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДОПОМАГАЮТЬ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

На особистий прийом до заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори прийшли люди з важливими для багатьох проблемами

Так житель міста Суми звернувся з питанням щодо з’ясування правомірності перевірок ТОВ «Сумигазбуд» приладів газу у приватних будинках Роменського мікрорайону. Іншого відвідувача турбує підвищення тарифів на перевезення громадян у маршрутних таксі Сумського району та їх незадовільний технічний стан.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

26 квітня при Сумській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Порядком денним було передбачено розгляд звернення щодо покращення житлових умов родиною Суворових, постраждалих від вибуху, що відбувся в їх будинку 03.01.2017 за адресою: м.Суми, вул. Металургів, 24. В родині виховується двоє дітей, одна з яких онкохвора дитина-інвалід.

ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА КОНТРОЛІ У ВЛАДИ

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА провів особистий прийом громадян. Основні питання, з якими зверталися люди,  –  проблеми житлово-комунальне господарство та землекористування

Першим до Миколи Подопригори звернувся житель Глухова з питанням щодо внесення змін до договору оренди землі. Заступником голови облдержадміністрації і представником Головного Управління Держгеокадастру в Сумській області заявнику було надано всі необхідні роз’яснення  щодо поділу земельної ділянки та погодження технічної документації землеустрою.

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 13 КВІТНЯ 2017 РОКУ

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 13 КВІТНЯ 2017 РОКУ

https://www.youtube.com/watch?v=kZViewDWkOI

 

ОСОБИСТІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ – НА КОНТРОЛІ В ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК провела особистий прийом громадян

До Ірини Купрейчик прийшла за допомогою жителька міста Суми. Жінка розповідає, що на підприємстві, де вона працювала у шкідливих умовах, погіршилося її здоров’я. Через це вона не змога допрацювати навіть до пенсії. Уже чотири роки заявниця домагається справедливості – встановлення професійного захворювання у зв’язку з роботою у шкідливих умовах. Але необхідних документів для цього вона не має. Наразі у підприємства є новий власник, який вже після звільнення заявниці привів умови праці у відповідність санітарним нормам.