Звернення громадян

Оновлено 06.02.2017

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату
Сумської обласної державної адміністрації

40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2 

телефон: (0542) 62-98-18, 63-18-29,63-18-26

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список працівників

Положення

Структура відділу

Графік прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації 

Нормативна база

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями

Актуальні питання

Зразок написання звернення

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги 

Телефон довіри

Проведення телефонних гарячих ліній

Методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 13 КВІТНЯ 2017 РОКУ

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 13 КВІТНЯ 2017 РОКУ

https://www.youtube.com/watch?v=kZViewDWkOI

 

ОСОБИСТІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ – НА КОНТРОЛІ В ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК провела особистий прийом громадян

До Ірини Купрейчик прийшла за допомогою жителька міста Суми. Жінка розповідає, що на підприємстві, де вона працювала у шкідливих умовах, погіршилося її здоров’я. Через це вона не змога допрацювати навіть до пенсії. Уже чотири роки заявниця домагається справедливості – встановлення професійного захворювання у зв’язку з роботою у шкідливих умовах. Але необхідних документів для цього вона не має. Наразі у підприємства є новий власник, який вже після звільнення заявниці привів умови праці у відповідність санітарним нормам.

ОБЛАСНА ВЛАДА ЗАВЖДИ ВІДКРИТА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Під час особистого прийому до голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА продовжують звертатися жителі області, яких турбують проблеми з різних сфер життя

Першими до очільника області звернулися мешканці Сум, яких непокоїть стан забудови по вулиці Соборній. Микола Клочко наголосив, що це питання знаходиться у компетенції правоохоронних органів, тож подальші дії щодо врегулювання цієї проблеми можна буде розпочинати вже після закінчення кримінального впровадження.

СФЕРА ЖКГ ПОТРЕБУЄ РЕФОРМУВАННЯ

Це підтверджує переважна більшість звернень на особистому прийомі до голови облдержадміністрації стосувалася саме цієї сфери

Зокрема, до Миколи Клочка звернувся мешканець обласного центру стосовно оперативного налагодження належного постачання гарячої води на 5 поверх до квартири заявника. Чоловікові роз’яснили, що кошти на ремонт труб міська рада вже виділила, роботи планується завершити до кінця травня.

БУДІВНИЦТВО МАЄ БУТИ ЗАКОННИМ І ВІДПОВІДАТИ ВСІМ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ

На цій позиції стоїть голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО у питанні будівництва у центрі міста на вулиці Соборній

Під час розгляду на особистому прийомі звернення громадян стосовно даної ситуації очільник області наголосив, що всі роботи мають бути законними і відповідати будівельним нормам.

 

ОБЛАСНА ВЛАДА ВІДКРИТА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

17 березня у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША.

До посадовця за підтримкою звернувся мешканець м. Суми, щодо сприяння у поверненні з відрядження з військової частини Збройних Сил України в зв'язку з закінченням терміну контракту.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ МИКОЛИ КЛОЧКА

 

13 лютого, у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка

На особистий прийом громадян, звернулися жителі обласного центру з різних питань життєдіяльності області: щодо незаконного, будівництва по вул.Соборна, 12/1 у м.Суми та стосовно необхідності проведення слідчих дій правоохоронними органами; щодо затягування, на думку заявників, кримінальної справи по гаражному об’єднанню громадян «Титан» тощо.

У ПОЛІ ЗОРУ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ – ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян в Конотопському районі

До очільника області зверталися мешканці району та районного центру з наболілих проблем, серед яких – ситуація із пасажирськими перевезеннями по залізничній станції «Конотоп», ремонт доріг, забезпечення учасників АТО житлом, допомога у придбанні на пільговій основі ліків для онкохворої жінки тощо.

ОБЛАСНА ВЛАДА ПРОДОВЖУЄ ТРИМАТИ НА КОНТРОЛІ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Під час чергового особистого прийому до керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО завітали жителі області, двоє з яких є жителями Краснопільського району

Він зазначив, що люди продовжують звертатися до керівництва області з актуальними для них питаннями, проте наголосив, що більшість з них знаходяться у компетенції сільських рад та райдержадміністрацій і могли б вирішуватися безпосередньо на місцях.

КОМУНАЛЬНІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НАЙБІЛЬШИМ «ГОЛОВНИМ БОЛЕМ» ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Саме з такими проблемами зверталися люди до голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА під час особистого прийому

Більшість заявників, які прийшли до очільника Сумщини, – мешканці обласного центру. Їхні питання стосувалися призначення пільг на водопостачання та водовідведення відповідно до єдиних державних соціальних норм, можливості проведення ремонту у квартирі учасника антитерористичної операції. Окрім того, постраждала родина внаслідок вибуху газу у будинку по вулиці Металургів звернулася на особистий прийом з «квартирним» питанням.