Звернення громадян

Оновлено 06.02.2017

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату
Сумської обласної державної адміністрації

40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2 

телефон: (0542) 62-98-18, 63-18-29,63-18-26

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список працівників

Положення

Структура відділу

Графік прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації 

Нормативна база

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями

Актуальні питання

Зразок написання звернення

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги 

Телефон довіри

Проведення телефонних гарячих ліній

Методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МИКОЛИ КЛОЧКА

25 квітня у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка

На особистий прийом громадян, звернулися з наболілими для них проблемами, здебільшого мешканці міста Суми. Питання стосувалися щодо незаконного будівництва  по вул.Соборна, 12/1 у м.Суми; щодо шахрайських дій, представника правозахисної організації «Наше право» по відношенню до 89-ти річного пенсіонера; щодо лікування хворої невістки заявника.

КЕРІВНИКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДОПОМАГАЮТЬ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

На особистий прийом до заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори прийшли люди з важливими для багатьох проблемами

Так житель міста Суми звернувся з питанням щодо з’ясування правомірності перевірок ТОВ «Сумигазбуд» приладів газу у приватних будинках Роменського мікрорайону. Іншого відвідувача турбує підвищення тарифів на перевезення громадян у маршрутних таксі Сумського району та їх незадовільний технічний стан.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

26 квітня при Сумській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Порядком денним було передбачено розгляд звернення щодо покращення житлових умов родиною Суворових, постраждалих від вибуху, що відбувся в їх будинку 03.01.2017 за адресою: м.Суми, вул. Металургів, 24. В родині виховується двоє дітей, одна з яких онкохвора дитина-інвалід.

ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА КОНТРОЛІ У ВЛАДИ

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА провів особистий прийом громадян. Основні питання, з якими зверталися люди,  –  проблеми житлово-комунальне господарство та землекористування

Першим до Миколи Подопригори звернувся житель Глухова з питанням щодо внесення змін до договору оренди землі. Заступником голови облдержадміністрації і представником Головного Управління Держгеокадастру в Сумській області заявнику було надано всі необхідні роз’яснення  щодо поділу земельної ділянки та погодження технічної документації землеустрою.

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 13 КВІТНЯ 2017 РОКУ

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 13 КВІТНЯ 2017 РОКУ

https://www.youtube.com/watch?v=kZViewDWkOI

 

ОСОБИСТІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ – НА КОНТРОЛІ В ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК провела особистий прийом громадян

До Ірини Купрейчик прийшла за допомогою жителька міста Суми. Жінка розповідає, що на підприємстві, де вона працювала у шкідливих умовах, погіршилося її здоров’я. Через це вона не змога допрацювати навіть до пенсії. Уже чотири роки заявниця домагається справедливості – встановлення професійного захворювання у зв’язку з роботою у шкідливих умовах. Але необхідних документів для цього вона не має. Наразі у підприємства є новий власник, який вже після звільнення заявниці привів умови праці у відповідність санітарним нормам.

ОБЛАСНА ВЛАДА ЗАВЖДИ ВІДКРИТА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Під час особистого прийому до голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА продовжують звертатися жителі області, яких турбують проблеми з різних сфер життя

Першими до очільника області звернулися мешканці Сум, яких непокоїть стан забудови по вулиці Соборній. Микола Клочко наголосив, що це питання знаходиться у компетенції правоохоронних органів, тож подальші дії щодо врегулювання цієї проблеми можна буде розпочинати вже після закінчення кримінального впровадження.

СФЕРА ЖКГ ПОТРЕБУЄ РЕФОРМУВАННЯ

Це підтверджує переважна більшість звернень на особистому прийомі до голови облдержадміністрації стосувалася саме цієї сфери

Зокрема, до Миколи Клочка звернувся мешканець обласного центру стосовно оперативного налагодження належного постачання гарячої води на 5 поверх до квартири заявника. Чоловікові роз’яснили, що кошти на ремонт труб міська рада вже виділила, роботи планується завершити до кінця травня.

БУДІВНИЦТВО МАЄ БУТИ ЗАКОННИМ І ВІДПОВІДАТИ ВСІМ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ

На цій позиції стоїть голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО у питанні будівництва у центрі міста на вулиці Соборній

Під час розгляду на особистому прийомі звернення громадян стосовно даної ситуації очільник області наголосив, що всі роботи мають бути законними і відповідати будівельним нормам.

 

ОБЛАСНА ВЛАДА ВІДКРИТА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

17 березня у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША.

До посадовця за підтримкою звернувся мешканець м. Суми, щодо сприяння у поверненні з відрядження з військової частини Збройних Сил України в зв'язку з закінченням терміну контракту.