Звернення громадян

Оновлено 06.02.2017

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату
Сумської обласної державної адміністрації

40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2 

телефон: (0542) 62-98-18, 63-18-29

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список працівників

Положення

Структура відділу

Графік прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації 

Нормативна база

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями

Актуальні питання

Зразок написання звернення

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги 

Телефон довіри

Проведення телефонних гарячих ліній

Методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян

ОБЛАСНА ВЛАДА ВІДКРИТА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

17 березня у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША.

До посадовця за підтримкою звернувся мешканець м. Суми, щодо сприяння у поверненні з відрядження з військової частини Збройних Сил України в зв'язку з закінченням терміну контракту.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ МИКОЛИ КЛОЧКА

 

13 лютого, у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка

На особистий прийом громадян, звернулися жителі обласного центру з різних питань життєдіяльності області: щодо незаконного, будівництва по вул.Соборна, 12/1 у м.Суми та стосовно необхідності проведення слідчих дій правоохоронними органами; щодо затягування, на думку заявників, кримінальної справи по гаражному об’єднанню громадян «Титан» тощо.

БУДІВНИЦТВО МАЄ БУТИ ЗАКОННИМ І ВІДПОВІДАТИ ВСІМ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ

На цій позиції стоїть голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО у питанні будівництва у центрі міста на вулиці Соборній

Під час розгляду на особистому прийомі звернення громадян стосовно даної ситуації очільник області наголосив, що всі роботи мають бути законними і відповідати будівельним нормам.

 

БУДІВНИЦТВО МАЄ БУТИ ЗАКОННИМ І ВІДПОВІДАТИ ВСІМ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ

На цій позиції стоїть голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО у питанні будівництва у центрі міста на вулиці Соборній

Під час розгляду на особистому прийомі звернення громадян стосовно даної ситуації очільник області наголосив, що всі роботи мають бути законними і відповідати будівельним нормам.

 

У ПОЛІ ЗОРУ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ – ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян в Конотопському районі

До очільника області зверталися мешканці району та районного центру з наболілих проблем, серед яких – ситуація із пасажирськими перевезеннями по залізничній станції «Конотоп», ремонт доріг, забезпечення учасників АТО житлом, допомога у придбанні на пільговій основі ліків для онкохворої жінки тощо.

ОБЛАСНА ВЛАДА ПРОДОВЖУЄ ТРИМАТИ НА КОНТРОЛІ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Під час чергового особистого прийому до керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО завітали жителі області, двоє з яких є жителями Краснопільського району

Він зазначив, що люди продовжують звертатися до керівництва області з актуальними для них питаннями, проте наголосив, що більшість з них знаходяться у компетенції сільських рад та райдержадміністрацій і могли б вирішуватися безпосередньо на місцях.

КОМУНАЛЬНІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НАЙБІЛЬШИМ «ГОЛОВНИМ БОЛЕМ» ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Саме з такими проблемами зверталися люди до голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА під час особистого прийому

Більшість заявників, які прийшли до очільника Сумщини, – мешканці обласного центру. Їхні питання стосувалися призначення пільг на водопостачання та водовідведення відповідно до єдиних державних соціальних норм, можливості проведення ремонту у квартирі учасника антитерористичної операції. Окрім того, постраждала родина внаслідок вибуху газу у будинку по вулиці Металургів звернулася на особистий прийом з «квартирним» питанням.

ОБЛАСНА ВЛАДА СПРИЯТИМЕ ВІДРОДЖЕННЮ СПОРТИВНИХ ТРАДИЦІЙ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час виїзного особистого прийому громадян в Конотопському районі

До Миколи Подопригори та керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО на особистий прийом прийшли, зокрема, представники Козацької і Малосамбірської громад з проханням посприяти у придбанні штучного покриття для футбольних полів у селах Козацьке і Малий Самбір.

НА ПРИЙОМ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ ВЛАДИ ЛЮДИ ЙДУТЬ НЕ ЛИШЕ З ОСОБИСТИМИ ПРОБЛЕМАМИ

На особистий прийом громадян, що проводив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА у Лебедині, прийшло багато жителів міста з суспільно важливими питаннями

За допомогою у придбанні спеціальних матів для спортивного клубу з панкратіону, що діє при Лебединському педагогічному училищі ім А.Макаренка, звернувся директор Лебединської міської ДЮСШ Юрій САВЕКО і місцевий фермер Максим ТКАЧЕНКО.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ПЕНСІОНЕРІВ, ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО ПОВИННО БУТИ В ПРІОРИТЕТІ ДЛЯ ПОСАДОВЦІВ УСІХ РІВНІВ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів особистий прийом, де особливу увагу приділив питанням громадян похилого віку

Першою проблемою, порушеною під час зустрічі, стало незаконне виселення з гуртожитку місцевого пенсіонера. Спеціально для вирішення цього питання очільник області запросив на прийом представника центру вторинної допомоги у місті Суми. Микола Клочко наголосив, що незаконне виселення з оселі – справа дуже серйозна, тож їй буде надана максимальна кількість уваги до самого розв’язання проблеми.