Поточна діяльність

РЕМОНТ ДОРІГ СЬОГОДНІ − В ПРІОРИТЕТІ РОБОТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час проведення особистого прийому громадян

На особистий прийом до Ірини Купрейчик звернулися фермери Білопільщини щодо ремонту дороги Білопілля − Ульянівка − Ганнівка-Вирівська (Т1906). За їх словами, через незадовільний стан дороги до с. Ганнівка-Вирівська одне із переробних підприємств Сумщини відмовляється забирати молоко у місцевих фермерів. І наразі під загрозою 1000 голів худоби, яку, ймовірно, доведеться вирізати, і більш ніж 30 працівників, які втратять робочі місця.

За словами провідного інженера Служби автомобільних доріг у Сумській області Михайла ГОНЧАРЕНКА, мова йде про дорогу державного значення, яка вкрай потребує капітального ремонту, але коштів на це немає.

«Ми звертались неодноразово і до народних депутатів від Сумщини, і в Міністерство інфраструктури України з проханням надати нам додаткове фінансування, але марно, − розповів він. − Хоча якщо місцеві фермери, аграрії, громади погодяться на співфінансування цього ремонту, то ми ще писатимемо листи в Укравтодор щодо виділення коштів. І я знаю, що, як правило, саме такі наші прохання задовольняють і кошти знаходять».

Ірина Купрейчик, заслухавши усіх присутніх, наголосила, що співфінансування − це на сьогодні дієвий механізм, щоб дорога була відремонтована вже зараз і фермери отримали можливість і надалі здавати молоко на переробку: «Найближчим часом я зустрінуся з усіма керівниками великих агрофірм, які працюють на цій території, переговорю із громадами щодо можливості співфінансування і, якщо потрібно, сама буду лобіювати в Укравтодорі це питання».

Питання ремонту доріг також буде винесене на розгляд на черговій апаратній нараді в облдержадміністрації, куди запрошуються представники громад та аграрії.

Під час особистого прийому обговорювали також і можливість ремонту іншої ділянки дороги Т1906 − в межах Охтирського та Лебединського районів та місцевої дороги Олешня − Лантратівка.

«Я думаю, що всі разом ми вирішимо проблему з ремонтом цих та інших доріг Сумщини, − підкреслила Ірина Купрейчик. − Адже ремонт доріг сьогодні в пріоритеті роботи облдержадміністрації та у мене особисто».