ЗАВДЯКИ ВТРУЧАННЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДАХ БУДИНКУ, ДЕ ПРОЖИВАЄ МАТИ ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО, БУВ ВІДРЕМОНТОВАНИЙ. ОДНАК…

На прийом до керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО звернувся двоюрідний брат жительки Шостки з подякою від своєї сестри за відремонтовану покрівлю у будинку, де знаходиться її квартира

Однак, за його словами, хоч завдяки втручанню облдержадміністрації, міська влада Шостки знайшла кошти на ці роботи, але залишила без уваги саму квартиру матері загиблого учасника АТО, а житло протягом п’яти років до ремонту даху підтоплювалося через щілини в покрівлі.

Дмитро Живицький наголосив, що міська влада Шостки має це зробити не лише через те, що її обов’язок допомагати родичам загиблих героїв, а ще й тому, що протягом п’яти років через невиконання умов обслуговування житлового будинку квартира потребує ремонту.

«Ми направимо звернення до Шосткинської міської ради з цього приводу, а Вас просимо підготувати та додати від себе всі необхідні документи», – резюмував, звертаючись до заявника, Дмитро Живицький.

Також у ході особистого прийому керівника апарату облдержадміністрації розглядалися питання щодо поліпшення екологічного стану Косівщинського водосховища та ремонту доріг. За результатами звернень громадян структурним підрозділам облдержадміністрації було надано доручення опрацювати ці питання.