ОДНИМ З ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ МІНРЕГІОНУ Є РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ, — ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ

Про це під час круглого столу «Розробка та впровадження планів регенерації міст: найкращий міжнародний досвід та можливості для України» наголосив перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький

В основу розвитку громад і територій закладаються нові принципи і підходи, які спрямовані на розвиток людського потенціалу. Держава стане сервісом, що забезпечуватиме потреби людей, які мають отримувати якісні послуги незалежно від того живуть вони в селі, в місті, в мегаполісі або гірських територіях.

«Процес урбанізації зупинити неможливо, і ключову роль у розвитку країни грають саме міста і громади, які здатні конкурувати за основний ресурс – людський потенціал. І тут ми програємо. Люди все частіше виїжджають працювати за кордон. Тому наша задача сформувати складові добробуту українців за показниками: рівень освіти, рівень охорони здоров’я, якість навколишнього середовища тощо. А також ми працюємо над розробкою мінімального переліку державних сервісів та індикаторів розвитку громад та регіонів. Для того, щоб забезпечити надання якісних державних послуг, нам потрібно розбудувати якісну інфраструктуру у регіонах», — повідомив перший заступник Міністра.

Дмитро Живицький наголосив, що Міністерство відкрите до взаємодії та буде виконувати роль комунікатора, щоб сформувати єдиний вектор розвитку держави.

За матеріалами прес-служби Мінрегіону