ПРО ТИМЧАСОВЕ ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕТИНАННЯ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ COVID-19

Згідно з розпорядженням КМУ від 14 березня 2020 року № 287-р з 00:00 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року тимчасово закриваються пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень

Виключення становить здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Також з 00:00 16 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року тимчасово забороняється перетин державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.

Обмеження не стосується тих, що мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ.

З усієї кількості пунктів пропуску та пунктів контролю, які функціонують в Сумській області, відповідно до розпорядження КМУ від 13 березня 2020 року № 288-р тимчасово закрито 8, з них:

«Пушкарне» (Краснопільський район), /залізничний, державні види контролю не здійснювалися у зв’язку з відсутністю рейсів/;
«Покровка» (Краснопільський район), /автомобільний/;
«Грабовське» (Краснопільський район), /місцевий, пішохідний/;
«Волфіне» (Білопільський район), /залізничний, державні види контролю не здійснювалися у зв’язку з відсутністю рейсів/;
«Ворожба» (Білопільський район), /залізничний, державні види контролю не здійснювалися у зв’язку з відсутністю рейсів/;
«Рижівка» (Білопільський район), /автомобільний/;
«Середина-Буда» (Середино-Будський район), /місцевий, автомобільний/;
«Суми» (м. Суми), /повітряний, державні види контролю не здійснювалися у зв’язку з відсутністю рейсів/;

Крім того, у 4-х міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення тимчасово припиняється пішохідне сполучення, це:
«Велика Писарівка» (Великописарівський район);
«Юнаківка» (Сумський район);
«Катеринівка» (Глухівський район);
«Бачівськ» (Глухівський район).