Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ПЕРЕБУВАЄ МІНІСТР У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Міністр справах ветеранів України Юлія ЛАПУТІНА та голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА вручили державні нагороди рідним загиблих добровольців із Сумщини

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу Президент України відзначив орденом «За мужність» ІІІ ступеня КРИВИЧА Андрія Андрійовича (посмертно) – добровольця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» та СУСЛА Михайла Миколайовича (посмертно) – добровольця Добровольчого батальйону ОУН.

Юлія Лапутіна та Василь Хома вручили державні нагороди батькам Андрія Кривича Андрію Євгеновичу і Марині Геннадіївні та сестрі Михайла Сусла Ользі Миколаївні.

«Для нашого Міністерства політика захисту ветеранів, наших героїв захисників України  є пріоритетом, – зазначила Міністр. – Ми розуміємо всі загрози, які стоять перед нашими прикордонними регіонами. І ми знаємо, що ті люди, які свого часу пішли в добровольчі батальйони, відстоювали наші інтереси на Сході України, сьогодні проживають і у вашому регіоні, й готові в будь-який час стати на захист держави. Зі свого боку, Міністерство ветеранів сприятиме розвитку ветеранської політики і щоб наші ветерани були тим рушієм змін нашої України».

За словами Василя Хоми, Сумщина – це патріотична область. Це край людей, які здавна захищали свою землю. Ми знаємо героїчні події Конотопської битви, роки Першої та Другої світових воєн. Подвиги Ковпака, Кожедуба, воїнів-афганців переймають герої сьогодення – захисники українських кордонів на Сході нашої держави.

«І сьогодні ми вручаємо державні нагороди, на превеликий жаль, посмертно хлопцям, які добровільно стали на захист наших кордонів, – зазначив голова облдержадміністрації. – Вони думали не про себе, а про Україну, й віддали життя за свою землю. Низький уклін рідним добровольців і безмежна вдячність за те, що виховали патріотів, гідних поваги. Пам'ять про захисників України житиме вічно в серцях людей. І нове покоління вчитиметься на подвигах наших сучасних українських героїв».