СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ОТРИМАВ 6 НОВИХ РЕАНІМОБІЛІВ

Реанімобілі класу С на базі «CITROEN JUMPER» з усім необхідним обладнанням надійшли у рамках ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ із фандрейзингу коштів на платформі UNITED-24

За словами т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА, вони будуть розподілені у Путивльську, Глухівську, Лебединську та Краснопільську підстанції, Конотопську та Центральну станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

На кожному авто можна побачити, хто саме на нього задонатив. Наприклад, на реанімобіль, який поїде у Краснопілля власні кошти перерахував американський астронавт Скотт КЕЛЛІ.

З початку повномасштабного вторгнення Обласний центр екстреної медичної допомоги за різними програмами, як за державні кошти, так і від благодійних організацій отримав майже півсотні сучасних спеціалізованих санітарних автомобілів.

«Для прикордонного регіону, який кожного дня потерпає від обстрілів така потужна підтримка влади і всіх наших партнерів дуже важлива, адже своєчасна медична допомога рятує життя. Дякую всьому колективу Служби екстреної медичної допомоги Сумської області, який в умовах воєнного часу надає пацієнтам повний спектр якісних медичних послуг, часто, ризикуючи власним життям», – зазначив Тарас Савченко.