НАЦГВАРДІЙЦІ – СИЛА І ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

Заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО привітав особовий склад військової частини 3022 із Днем Національної гвардії України

У вітальному слові посадовець відзначив, що починаючи із 2014 року всі сили оборони, в тому числі і Нацгвардія, мужньо боронять нашу землю від ворога і щоденно доводять, що Україна була і залишається незалежною та соборною.

Під надійним захистом військовослужбовців цієї частини наразі перебуває північ нашої області. Сьогодні, крім основних своїх завдань, вони відповідають за мир і спокій жителів рідного краю.

«Ваша служба є прикладом військової честі та доблесті, бойової слави та продовження бойових традицій української армії, ви – національна гордість України. Разом з вами ми, неодмінно, очистимо нашу землю від ворога і здобудемо довгоочікувану Перемогу. Щиро бажаю вам якомога швидше повернутися до рідних домівок, до своїх родин. Щоб у ваших сім’ях запанував затишок, мир і спокій», – наголосив заступник голови ОВА.

Вячеслав Печененко вручив почесні грамоти та подяки голови Сумської обласної державної адміністрації військовослужбовцям, котрі відзначилися у несенні служби, та з нагоди 9-ї річниці створення Національної гвардії України.