У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВАНО ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ З ІНФОРМУВАННЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА МІННОЇ БЕЗПЕКИ

У травні 2023 року у 7-ми  закладах загальної середньої освіти м. Ромни був успішно реалізований гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань дітей від вибухонебезпечних предметів». Цей надзвичайно актуальний захід відбувся  за підтримки  Женевського центру з питань урядування в секторі безпеки (DCAF) в партнерстві з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної (військової) адміністрації

У межах проєктної діяльності вдалось охопити 1562 учнів, а також провести цільові тренінги за вказаною тематикою для значної кількості педагогічного складу закладів загальної  середньої освіти, у яких проходили такі заняття.

Проведенням занять з мінної безпеки опікувалися тренери громадської організації “Ліга офіцерів”, які пройшли відповідний курс підготовки на базі Центру протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

 За інформацією відділу освіти Роменської міської ради заняття пройшли на високому методичному рівні, при цьому основні зусилля викладачів були спрямовані на вироблення у тих, хто навчається правильного алгоритму дій у разі зустрічі з мінною небезпекою.

Нагадаємо, що Сумщина є другою після Київської області регіоном, де Женевський центр з питань в секторі безпеки урядування (DCAF), після початку широкомасштабного російського вторгнення, організовує у закладах загальної середньої освіти заняття з мінної безпеки.