РОЗПОЧАТО ВІДБІР ПРОЄКТІВ ВІДНОВЛЕННЯ ЗА ФІНАНСУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО БАНКУ

Європейський інвестиційний банк спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України оголосив старт відбору проєктів відбудови, реконструкції та капітального ремонту шкіл, дитсадків, адміністративних центрів і об’єктів ЖКГ, а також на забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб

Проєкти будуть реалізовані за рахунок фінансових угод між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Програми з відновлення України. В ній можуть взяти участь органи місцевого самоврядування.

Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Подавати проєкти можуть комунальні підприємства та муніципалітети.

Проєкти будуть реалізовані в регіонах, постраждалих внаслідок збройної агресії рф та тих, що зазнали навантаження на соціальну інфраструктуру через значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

Термін реалізації проєктів – від 1 до 3 років в залежності від програми. Кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету.

Проєкти для участі у програмі з відновлення України можна надсилати до 25 червня 2023 р., у надзвичайній кредитній програмі – до 2 червня 2023 р. Разом із супровідним листом їх можна відправляти через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності – на електронну адресу Мініфраструктури: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

З умовами участі в проєктах можна ознайомитися за наступними посиланнями: /news/34331.html; /news/34332.html

За матеріалами: https://mtu.gov.ua/news/34339.html