ВОЛОДИМИР АРТЮХ: СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ – ОДИН ІЗ КРАЩИХ В УКРАЇНІ

На цьому наголосив голова Сумської обласної військової адміністрації, вручаючи грамоти та подяки працівникам центру напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги

«Я переконався, що на Сумщині один із кращих центрів надання екстреної допомоги в Україні, що обладнання і професійний рівень лікарів та всього колективу екстренки достатньо високий. Впевнений, що допомога, яку ви надаєте населенню, є професійною та вчасною. Для цього є серйозні комп’ютерні системи, навчений персонал, – зазначив очільник області.

За його словами, працівники екстренки – справжні герої. Всі знають, як екіпажі екстреної допомоги, попри небезпеку для власного життя, виїжджали на термінові виклики – через ворожі блок-пости і обстріли. Бригади екстреної медицини – завжди першими приходять на допомогу в режимі 24/7 не зважаючи на будь-які перешкоди.

Директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Сергій БУТЕНКО підкреслив, що після повномасштабного вторгнення рф в Україну центр ні на хвилину не припиняв роботи: «Ми перші місяці жили в цьому центрі, працювали, щоб рятувати жителів Сумщини. За цей рік ми здобули новий досвід, адже брали участь у заходах, які раніше були непритаманні нашій роботі, зокрема, супроводжували громадян, які пересувалися «зеленими» коридорами. Всі обміни полоненими, які відбувались на нашій території, супроводжувалися нашими бригадами. Ми допомагали і продовжуємо допомагати військовим. Це та нова робота, яку ми робимо поряд із наданням послуг екстреної медицини мирним жителям області».

Сергій Бутенко також подякував працівникам, які минулого року вирішили піти добровільно на фронт. Сьогодні 56 працівників центру – водії, фельдшери, лікарі – проходять службу в Збройних Силах України. На жаль, п’ятеро з них загинули під час виконання службових обов’язків.

За його словами, за рік зроблено було багато. Минулого року в Сумах була відкрита перша підстанція Центральної станції, також відкриті пункти в Березівській, Нижньосироватській, інших громадах. Сьогодні відкрили пункт в Сумах. Також оновили автомобільний парк – 47 авто отримали минулого року, 9 авто – цього року, два з яких вручили сьогодні. Найважливіша мета центру – вчасна, доступна екстрена медична допомога нашим громадянам.

«Ви – героїчні люди з великим і добрим серцем, – наголосив Володимир Артюх, вручаючи почесні грамоти голови Сумської ОВА. – Бажаю вам здоров’я і дякую за допомогу жителям Сумщини». Разом до перемоги!».