ВОЛОДИМИР АРТЮХ: ТОВ «КУСУМ ФАРМ», ЯК ОДИН ІЗ ЛІДЕРІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ, ПІДТРИМУВАВ СУМЩИНУ ДО ВІЙНИ І РОБИТЬ ЦЕ ТЕПЕР

Голова Сумської обласної військової адміністрації оглянув одне із потужних підприємств Сумщини – ТОВ «Кусум Фарм»

«Спочатку міцність бізнесу нашої області перевірила пандемія COVID-19, а потім і найстрашніше – повномасштабна війна. Проте виробничі потужності заводу і у першому, і у другому випадку довели що правильно організований бізнес може залишитися успішним попри всі труднощі», – зазначив очільник області.

ТОВ «Кусум Фарм» є одним з найсучасніших фармацевтичних заводів на території України. Раджив Гупта піклується про свій колектив. На сьогодні компанія налічує понад 500 співробітників, які постійно проходять спеціальне навчання, підвищуючи свою кваліфікацію і отримуючи можливість кар'єрного росту. Підприємство виготовляє генеричні лікарські засоби різних фармакологічних груп, кардіологічні, гастроентерологічні, протизапальні, гіпотензивні препарати, а також препарати для педіатричної практики. У Міністерстві охорони здоров’я України зареєстровано понад 80 лікарських засобів виробництва ТОВ «Кусум Фарм». Навіть з початком повномасштабної війни підприємство не перестало інвестувати в область.

«Ми й надалі розширятимемося, не дивлячись на складний час. Військові боронять Україну на полі бою, але треба, щоб працювала й економіка, платилися податки, люди отримували зарплату, бо без цього сегменту країні дуже складно буде перемогти», – говорить Раджив Гупта.

Очільник області оглянув територію заводу та підприємство, яке оснащене сучасним обладнанням, що забезпечує повний цикл виробництва лікарських препаратів. Потужність цехів просто вражає. Відразу помітно, що підприємство дбає про безпеку своїх співробітників. Тут облаштовано укриття, обладнане вентиляцією, автоматичною пожежною сигналізацією, медичним блоком.

«Кусум фарм» на ринку України вже понад 10 років. На заводі, що в Сумах, виготовляємо тверді та рідкі лікарські засоби. Під час виробництва препаратів дотримуємося одного з головних принципів – екологічної безпеки. Насамперед головною цінністю компанії є наші працівники. Ми цінуємо кожного нашого співробітника та прагнемо забезпечити оптимальні умови розвитку та кар’єри для усіх членів нашої команди», –  зазначив генеральний директор ТОВ «Кусум Фарм», Раджив Гупта.

На переконання Володимира Артюха, присутність таких потужних виробників, як «Кусум Фарм» на економічній карті Сумщини свідчить про її перспективи та інвестиційну привабливість. Незважаючи на близькість російського кордону, Сумщина гарантує своїм партнерам надійність та підтримку. Володимир Артюх зазначив ТОВ «КУСУМ ФАРМ» є прикладом соціально-відповідального бізнесу.

«Навіть під час війни ви дивитесь у майбутнє. Ви не зупиняли виробництво ні на день. Ви швидко пристосувалися до нової реальності. Головне, що Ви продовжуєте забезпечуєте українців ліками, дбаєте про здоров’я непереможної нації та продовжуєте підтримувати економічний тил країни, – підкреслив очільник області. – Разом до перемоги!».