«ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ, ПОПРИ ВІЙНУ, ВТРИМАЮТЬ СВОЇ ПОЗИЦІЇ І СТАВАТИМУТЬ ДЕДАЛІ СИЛЬНІШИМИ», – ВОЛОДИМИР АРТЮХ

7 червня голова Сумської обласної військової державної адміністрації Володимир АРТЮХ відвідав Сумський державний університет. Він ознайомився з інноваційною потужністю університету, особливостями навчального процесу в умовах війни та науковими розробками вчених СумДУ

Розпочав відвідування закладу очільник Сумщини з покладання квітів до «Пам’ятного знаку загиблому студенту-воїну», встановленого на території університету. Вшанував студентів та випускників СумДУ, які віддали своє життя за єдність України.

Під час зустрічі ректор СумДУ Василь КАРПУША розповів, що прикордонний заклад вищої освіти демонструє впевненість і динамічний розвиток. Університет багатий науковими здобутками, які затребувані не тільки на теренах нашої держави, але й далеко за її межами.

«Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, в СумДУ практично не зменшилась кількість студентів, зросло фінансування наукових досліджень і розробок, університет покращив свої позиції в міжнародних рейтингах. Це підтверджується, зокрема, результатами в науковій і освітній діяльності. СумДУ – перший серед університетів України та увійшов у топ-301-400 кращих ЗВО світу», – зазначив Василь КАРПУША.

Очільник області поспілкувався з науковцями університету під час презентації новітніх наукових розробок та ознайомився з матеріально-технічною базою, зокрема із сучасною бібліотечно-інформаційною системою, що надає доступ до необхідної інформації з будь-якої точки світу. Відвідавши музей, аудиторії, галузеві лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab», Володимир Артюх високо оцінив інноваційний потенціал Сумського державного університету, можливості для студентів, спортивну інфраструктуру СумДУ, зокрема, унікальний та єдиний в Україні Центр пляжного волейболу.

Володимир АРТЮХ відзначив потужний рівень Сумського державного університету, його здобутки в усіх відомих рейтингах.

«Я переконаний, що заклади вищої освіти Сумщини, попри війну, втримають свої позиції і ставатимуть дедалі сильнішими. Сьогодні тут навчаються ті, хто невдовзі відбудовуватиме економіку та інфраструктури не лише Сумщини, а й всієї мирної України. Тільки вперед, тільки до Перемоги!», – зазначив по завершенню робочої поїздки голова Сумської ОВА.