МАЙЖЕ 100 ЮНИХ БОКСЕРІВ СУМЩИНИ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ З БОКСУ ОЛЕКСАНДРА ОНИЩЕНКА

Відкрив змагання начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

«Бокс – це вид спорту мужніх людей, людей героїчних, які мають силу духу, знають як тримати удар, падати і знову підійматися, крок за кроком йти до перемоги, – зазначив Володимир Артюх. – Сьогоднішні змагання – це ще один крок до самовдосконалення, перевірки власних сил та можливостей, ще один спосіб довести, що ми незламні».

У змаганнях беруть участь майже 100 боксерів 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 та 2012-2013 років народження.

Чемпіонат Сумської області з боксу серед молоді юніорів, юнаків та молодших юнаків присвячений пам’яті Олександра Онищенка.

«Жителі Сумщини – це патріоти, це справжні козаки-бійці, тому й змагання проводяться на честь нашого героя – захисника України Олександра Онищенка, – підкреслив Володимир Артюх. – І сьогодні ми побачили справжній український бокс – бій сильних і мужніх хлопців та дівчат,які боронять честь і гідність, які націлені на перемог».

Під час змагань президент відокремленого підрозділу Федерації боксу України «Сумська обласна федерація боксу Микола Кравченко вручив очільнику області боксерську рукавичку «Ready to Fight» чемпіона світу Олександра УСИКА.

Варто зазначити, що очільник Сумщини і сам багато років присвятив свого життя спорту,у тому числі боксу і сьогодні продовжує тренуватися.

«Бокс найбільше схожий на реальне життя. Про це дуже влучно сказав американський боксер-професіонал Рой Джонс: «Бокс найкраще відображає те, що відбувається в житті: коли отримуєш нокдаун, ти повинен встати! Всі в своєму житті, так чи інакше, отримують нокдаун, але треба встати і рухатися далі, боротися до кінця-до Перемоги», – підкреслив начальник Сумської ОВА.

По закінченню урочистого відкриття Володимир Артюх та Микола КРАВЧЕНКО обговорили перспективи розвитку боксу на Сумщині, в тому числі домовилися про організацію та проведення всеукраїнських змагань на території нашої області. Адже Сумщина – це спортивний регіон, який може приймати та організовувати змагання високого рівня,це край чемпіонів і цю традицію необхідно підтримувати.

Більше фото ТУТ