СТАНЬ ПОСЛОМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МОЛОДІ – ПОДАЙ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ!

Ініціатива «Посли європейської молоді» відкриває віконце можливостей для нових учасників. Якщо тобі від 16 до 26 років і ти живеш в одній із країн Східного партнерства (Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні), Європейському Союзі чи Сполученому Королівстві*, надсилай заявку на участь до 1 жовтня

Конкурс оголошений програмою «EU NEIGHBOURS east» і спрямований на динамічну й активну молодь, яка цікавиться Євросоюзом та партнерством рідної країни з ЄС. Крім цього, потрібно добре володіти англійською мовою, прагнути до розвитку і процвітання власної громади та країни, а також бути готовими приділяти достатньо часу участі у громадських заходах.

Успішні кандидати братимуть участь в онлайн-діяльності, а також представлятимуть молодь як усередині своєї країни, так і за кордоном. Вони обмінюватимуться досвідом, обговорюватимуть питання, які безпосередньо стосуються молоді, ділитимуться кращими практиками та працюватимуть разом заради кращого майбутнього. Відвідай сторінку, присвячену конкурсу й ініціативі YEAs.

Щоб подати заявку на посаду Посла європейської молоді, потрібно заповнити анкету до неділі, 1 жовтня 2023 року, опівночі за центральноєвропейським часом. Претенденти повинні описати свою мотивацію й виконати творче завдання.

Українські заявники можуть подавати документи як з України, так і зі свого теперішнього місцезнаходження в ЄС.

Після цього відібраних учасників запросять на співбесіду. Успішні кандидати перейдуть до проходження підготовчих сесій, а їхні профілі будуть надіслані на подальше затвердження. Весь процес прийняття займає близько вісьмох тижнів.

Ініціатива «Посли європейської молоді» (YEAs) – це неполітична, добровільна, активна комунікаційна мережа, яка об’єднує молодь з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів ЄС і Сполученого Королівства. Її мета – підвищити обізнаність про співпрацю ЄС із країнами Східного партнерства, продемонструвати її результати, сприяти політичному діалогу з різних тем, а також посилити громадянську активність і спільну роботу для кращого майбутнього.

Ініціатива YEAs була створена Європейським Союзом у 2016 році. Станом на сьогодні до неї долучилося понад 1,7 тис. молодих людей із понад 30 різних країн.

Дізнатися більше:

Про ініціативу

Подати заявку

Відповіді та запитання

Познайомся з YEAs

*Представники Сполученого Королівства брали участь в ініціативі «Посли європейської молоді» з моменту її створення у 2016 році й надалі мають право приєднатися до YEA.

За матеріалами: https://euneighbourseast.eu/uk/news/latest-news/stan-poslom-yevropejskoyi-molodi-podaj-zayavku-zaraz/