НА ВІДНОВЛЕННЯ СУМЩИНИ ЦЬОГОРІЧ ВИДІЛЕНО ПОНАД 2 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ

Під час зустрічі з представниками будівельного бізнесу голова Державного агентства відновлення та розвитку України Мустафа – Масі НАЙЄМ та начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ говорили про ряд масштабних проєктів, які наразі реалізуються в області

«Цього року для Сумської області з державного бюджету виділено неймовірну суму – понад 2 мільярди гривень на проєкти з відновлення. 820 мільйонів із цих коштів виділено на реалізацію 9 проєктів, які реалізовує на Сумщині Державне агентство відновлення та розвитку України, – зазначив Володимир Артюх. – Це, в першу чергу, великий Президентський проєкт – відбудова міста Тростянець. І я впевнений, що завдання Президента України спільно – громада, Сумська область і Агентство з відновлення –  виконаємо».

Володимир Артюх подякував Державному Агентству з відновлення за роботу щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури. Ця робота заклала підвалини до більш потужних проєктів, які дозволять підвищити ефективність енергетичної системи Сумської області.

Начальник Сумської ОВА повідомив, що поставлена задача Верховним головнокомандувачем, військовим командуванням щодо підвищення спроможності оборонних, фортифікаційних систем в Сумській області.

Фінансування з реалізації оборонних проєктів буде комбінованим: за рахунок обласного, місцевих та державного бюджету.

«Ми маємо дуже короткий термін, щоб виконати це державне оборонне завдання. І нам необхідна допомога будівельних компаній, у першу чергу, сучасною інженерною технікою», – сказав Володимир Артюх.

Голова Державного агентства відновлення та розвитку України Мустафа НАЙЄМ розповів керівникам будівельних компаній про розширення можливостей для будівельного бізнесу, який може бути залучений до реалізації проєктів відновлення з розбудови регіону.

Акцентовано увагу на тому, що Агентство готове до активізації співпраці з будівельними підприємствами Сумщини. Не вимагає якихось додаткових вимог. Головне – відкритість, прозорість та ефективність роботи з відбудови Сумщини та інших областей України.