ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ГЕРОЇВ – НА ГІДІ

Мінцифри зібрало добірку найпопулярніших послуг для ветеранів та їхніх сімей. Дізнайтеся, де можете отримати кожну з них, на Гіді

Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.

ЯКІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ ДОСТУПНІ НА ГІДІ?

Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері зайнятості на Гіді

Якщо ви шукаєте роботу або потребуєте державної підтримки через безробіття – переходьте на Гід з державних послуг.

Там знайдете покрокову інструкцію, як зареєструватися в центрі зайнятості та отримати необхідну допомогу. Тож більше не доведеться годинами розбиратися самотужки.

ЯКІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ФОНДОВИХ РИНКІВ ТА ЦІННИХ ПАПЕРІВ ДОСТУПНІ НА ГІДІ?

Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері фондових ринків та цінних паперів на Гіді

Якщо ви хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, переходьте на Гід з державних послуг. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки, там ви знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс.

ЯКІ ПОСЛУГИ МЕДИЧНОЇ СФЕРИ ДОСТУПНІ НА ГІДІ З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ?

Перегляньте добірку сервісів у медичній сфері на Гіді. Обов’язково зберігайте та діліться з друзями, щоб знайти потрібний сервіс у декілька кліків

Хочете розпочати медичну практику чи оформити акредитацію для закладу охорони здоров’я? Робіть це швидко та без зайвих нервів з Гідом з державних послуг. Там дізнаєтеся покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу, замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

ЯКІ ЗЕМЕЛЬНІ СЕРВІСИ ДОСТУПНІ НА ГІДІ З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ?

До Дня землевпорядника підготовлено добірку сервісів у сфері земельних відносин

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмежити використання землі чи внести відомості про ділянку до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити. 

НОВА ПОСЛУГА В ДІЇ: УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЯ ЕЛЕКТРОННИМ СУДОВИМ РІШЕННЯМ У ДІЇ ЗАМІСТЬ ПАПЕРОВОГО ДОКУМЕНТА

У застосунку Дія можна отримати електронне судове рішення з кваліфікованим електронним підписом суддів. Документ має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог

Судове рішення – це документ, у якому відображається результат судової справи. Наприклад, підтверджується факт розлучення пари. 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ДАРУЄ ЕНЕРГІЮ, – НА ГІДІ

Як і захисники на фронті, енергетики ведуть боротьбу з ворожими планами залишити нашу країну в повній темряві

Нині це люди, які в надскладних умовах залишаються відданими професії та роблять все, щоб ми з вами мали можливість заварити чай, увімкнути телевізор та не замерзнути цієї зими.

Завдячуємо невтомній праці професіоналів у сфері енергетики та  електротехнічної  промисловості України й ділимося добіркою держпослуг з Гіду державних послуг для тих, хто виробляє, транспортує та постачає теплову енергію. 

ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ГЕРОЇВ ЧАЕС ТА ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КАТАСТРОФИ – НА ГІДІ

Ділимося добіркою послуг на Гіді з державних послуг, які будуть корисними для тих, хто брав участь у ліквідації чи постраждав від наслідків Чорнобильської катастрофи

Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року.

ВІДТЕПЕР У ДІЇ БУДУТЬ ВІДОБРАЖАТИСЯ ДИПЛОМИ І ШКІЛЬНІ АТЕСТАТИ

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить впровадити документи про освіту в Дії

Через повномасштабне вторгнення багато українців були вимушені евакуюватися до інших країн навіть без найнеобхідніших документів. Хтось втратив домівки з усіма речами, а чиїсь досі в тимчасово окупованих містах. Саме тому важливо, щоб українці мали доступ до власних документів незалежно від їх геолокації. 

ОТРИМАТИ НОВУ ДОМІВКУ ЗА ВИГІДНИМИ УМОВАМИ ВІД ДЕРЖАВИ

Мінцифри запускає послугу єОселя в застосунку Дія. Долучайтеся до бета-тесту для захисників, вчителів та медиків

Зовсім скоро в застосунку Дія розпочнеться бета-тест програми доступного кредитування єОселя для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах. У застосунку можна буде подати заяву про отримання державної пільгової іпотеки. Долучитися до бета-тесту послуги можна за посиланням