Поточна діяльність

МОН РЕКОМЕНДУЄ ЗАПРОВАДИТИ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ, ВИЩОЇ, ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ у своєму телеграм-каналі

«Закликаю всіх освітян, здобувачів освіти та їхніх батьків ставитись до ситуації з поширенням COVID-19 вкрай відповідально. Вакцинуватися, тобто захистити себе від високих ризиків захворювання, сьогодні може кожен», – наголосив Сергій Шкарлет.

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ В 2021 РОЦІ СТВОРЕНО 7 ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ ТА ФУНКЦІОНУЄ 30 ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ

Про це повідомили в службі у справах дітей Сумської облдержадміністрації

Протягом січня-вересня 2021 року в Сумській області створено 7 нових прийомних сімей. Зокрема, у місті Кролевець Конотопського району з’явилися три прийомні родини, по одній новоствореній сім’ї з’явилося в містах Тростянець, Шостка, Середина-Буда та в Липоводолинській селищній громаді.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: РЕМОНТ ДОРОГИ У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАВЕРШЕНО

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» завершено поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги Дунаєць – Семенівка

Підрядною організацією ТОВ «БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС» було проведено поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 190408 Дунаєць – Семенівка, / Р-44 /, км 2+730 – км 3 + 330, км 3+400-км 3+ 900, км 4+400- км 5+ 300, км 5+950-км 6 + 450, км 6+500- км +900.

НА СУМЩИНІ ПРОВОДЯТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

На території області 43 мобільні групи здійснювали перевірки дотримання карантинних обмежень. До їх складу увійшли поліцейські, санітарні лікарі, працівники Держпродспоживслужби, муніципальної охорони, представники Укртрансбезпеки та органів місцевого самоврядування. Вони перевірили 841 об’єкт на території Сумщини

Поряд із цим поліцейські нагадують про те, що відповідно до Протоколу Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня на території Сумської області з 00.00 23 жовтня встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

З 5 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС З ВИВЧЕННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ВОЛОДІННЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

За фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України, протягом 29 жовтня  30 листопада заплановано реалізацію проекту «Челендж «Навчай українською»

Проєкт спрямований на підвищення ролі української мови як національної цінності та важливого атрибута національної ідентичності, подолання мовнокультурної меншовартості українців.

НА СУМЩИНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ COVID-19 ПІДТВЕРДИЛИ У 1085 ОСОБИ

COVID-19 підтвердили у 1085 особи (Конотопський р-н – 57, Охтирський р-н – 151, Роменський р-н – 120, Сумський р-н – 602, Шосткинський р-н – 155)

Станом на 23 жовтня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 98432 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1709 летальних випадки, за минулу добу – 26 (Конотопський р-н – 3, Охтирський р-н – 6, Роменський р-н – 2, Сумський р-н – 12, Шосткинський р-н – 3).

СУМЩИНА РОЗВИВАЄ ПОСЛУГУ РАННЬОГО ВТРУЧАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ І ДІТЕЙ, ЯКІ МАЮТЬ РИЗИК ОТРИМАТИ ІНВАЛІДНІСТЬ

Про це говорили під час наради із питання розвитку послуги раннього втручання в області за участю заступника голови Сумської облдержадміністрації Вікторії МЕДВІДЬ

«Послуга раннього втручання є надзвичайно актуальною оскільки передбачає раннє виявлення проблем здоров’я дитини, вчасне і оперативне надання допомоги дитині та її сім’ї, що безпосередньо впливає на зниження інвалідизації дитини в майбутньому, – зазначила Вікторія МЕДВІДЬ. – Однак, найперше необхідно визначити потребу населення в послузі раннього втручання».

НА СУМЩИНІ ПРОХОДИЛИ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

На території Роменського району під керівництвом заступника голови Сумської облдержадміністрації Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА другий день поспіль проходили командно-штабні навчання з ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Протягом першої половини дня на території смт Липова Долина відпрацьовувалися різноманітні практичні заходи щодо ліквідації надзвичайних ситуацій. Зокрема, проводилися аварійні роботи з відновлення електропостачання до знеструмлених населених пунктів Липоводолинської громади, об’єктів господарювання та житлових будинків, ліквідація наслідків буревію. Також проводилися аварійно-відновлювальні роботи на водогоні.

ЗА ІНІЦІАТИВОЮ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО НА БАЗІ СНАУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ДОРОЖНЄ БУДІВНИЦТВО»

Обласний форум «Велике будівництво. Дороги», який проходив за ініціативи голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, має своє продовження: представники Сумського НАУ підписали Меморандум про співпрацю з турецькою міжнародною будівельною компанією «Онур Конструкціон Інтернешнл»

«Для студентів дуже важливо не лише отримувати теоретичні знання, а й бачити на практиці як відбуваються певні процеси на виробництві та проходити стажування безпосередньо у компаніях. Кооперація з міжнародною компанією розширить кордони можливостей для студентів, а відкриття дорожнього факультету дозволить набувати нові компетенції й інтернаціональний досвід», – зазначив ректор Сумського НАУ Володимир Іванович ЛАДИКА.

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВАЮТЬСЯ ЗМАГАННЯ ЗА КУБОК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

Змагання за кубок голови Сумської облдержадміністрації з греко-римської боротьби серед юнаків молодшої вікової групи проходять 22 – 24 жовтня у Конотопській ДЮСШ ім. Михайла Маміашвілі

За словами голови Сумської облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, Кубок голови облдержадміністрації проводиться у Конотопському районі вже вдруге.