ГРОМАДИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ДЛЯ РОБОТИ МЕДИКІВ

Ключі від автотранспорту представникам закладів первинної медико-санітарної допомоги у Ромнах, Кролевці та Охтирці вручив начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

За його словами, електроавтомобілі придбано у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового Банку HEAL UKRAINE. Призначені вони для виїздів лікарів та медсестер первинної ланки до пацієнтів міст і сіл віддалених громад області.

ЯК РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ВЕТЕРАНСЬКА ПОЛІТИКА НА СУМЩИНІ

Комплексна підтримка в економічному та соціальному аспектах військовослужбовців, ветеранів війни, членів їх сімей, сімей загиблих (померлих, зниклих безвісти за особливих обставин) Захисників і Захисниць залишається пріоритетним завданням для влади

За інформацією Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОВА, з метою соціальної та правової підтримки родин військовослужбовців у Сумській області на базі центрів надання адміністративних послуг або структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських, селищних, сільських рад у громадах та 3 районних державних адміністраціях створено пункти соціальної та правової підтримки членів сімей військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації. 

УКРАЇНА ПОЧИНАЄ СТРАХУВАТИ СВОЇХ ІНВЕСТОРІВ ВІД ВОЄННИХ ТА ПОЛІТИЧНИХ РИЗИКІВ

Експортно-кредитне агентство України починає приймати заявки на страхування інвестицій від воєнних та політичних ризиків, що було передбачено Законом України 3497-IX  «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові механізми стимулювання експортної діяльності» щодо страхування інвестицій в Україні від воєнних ризиків”, який набув чинності 1 січня 2024 року

«Початок страхування воєнних та політичних ризиків – вкрай важлива подія для ринку й не менш важлива для політики «Зроблено в Україні». 

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Сумська обласна військова адміністрація повідомляє про зміну індексу

З 22 травня 2024 року Акціонерним товариством «Укрпошта» Сумського регіону присвоєно обласній військовій адміністрації персоналізований індекс – 40700.

Відповідні зміни внесені розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 29.05.2024 №255-ОД.

ДІТИ ІЗ ВАДАМИ СЛУХУ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ МУЛЬТФІЛЬМИ З ПРОТИМІННОЇ БЕЗПЕКИ

У межах інформаційної кампанії з протимінної безпеки для дітей, яка реалізується за підтримки Мінреінтеграції, створено серію коротких анімаційних роликів для дітей із вадами слуху

Ці короткі ролики пояснюють, як слід поводитися, щоб не постраждати від залишених ворогом вибухонебезпечних предметів.

УВАГА! АУКЦІОН ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях повідомляє про передачу в оренду через аукціон майна

Об’єкт оренди – пост ДАІ, площею 12.4 кв. м.

Адреса об’єкта: Сумська область, Роменський район, селище міського типу Липова Долина, вулиця Полтавська, 46а.

Технічний стан об’єкта оренди – задовільний.

ЗІРВАТИ ГЛОБАЛЬНИЙ САМІТ МИРУ РОСІЯ ВЖЕ НЕ ЗМОЖЕ, ХОЧА Й ДУЖЕ СТАРАЄТЬСЯ ЦЕ ЗРОБИТИ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА

Дорогі українці, українки!

Сьогодні наша вдячність Швеції: є новий і дуже вагомий військовий пакет для наших воїнів. Суттєве зміцнення. Вчора – в дорозі в Україну після відрядження – якраз говорив із паном Прем’єр-міністром Крістерссоном і про ситуацію на полі бою, і про те, що нам зараз потрібно. Ми працюємо по максимуму, щоб зробити більш ефективною нашу ППО, і Швеція надає Україні спеціальні літаки радіолокаційного спостереження, також у цьому пакеті – бронемашини, снаряди. Загальний обсяг пакета – майже мільярд двісті мільйонів євро. Дякую, Швеціє! Один із найбільш принципових наших партнерів, і завдяки Швеції - вже тисячі життів в Україні врятовані.

ХЛОПЦІ З РОМЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 4 – БАСКЕТБОЛЬНА НАДІЯ СУМЩИНИ

Саме вони стали переможцями ІV етапу проєкту «Пліч-о-пліч». Всеукраїнські шкільні ліги» і будуть представляти область на фінальних іграх у Києві

Упродовж двох днів обласного етапу за титул найсильнішої команди та претендента на вирішальні змагання сезону запекло боролися юні баскетболісти з Тростянецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5, Роменського ліцею №4 імені Тетяни Маркус, Сумської гімназії №1 та Свеського ліцею №2.

НА СУМЩИНІ ЗʼЯВИВСЯ ЩЕ ОДИН ЦЕНТР РОЗВИТКУ КАРʼЄРИ

Це вже шістнадцятий в області такий центр. Відкрили його в державному навчальному закладі «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» у рамках Тижня професійної освіти

Його робота сприяє налагодженню взаємодії між системою освіти та ринком праці, проведенню якісної профорієнтаційної роботи.

У СУМАХ ВІДБУВСЯ КОМАНДНИЙ ЗАБІГ «НЕЗЛАМНІ»

Третій командний забіг «Незламні» проведено в міському парку за підтримки обласного управління молоді та спорту громадською організацією «Race Project»

Одним із головних соціально важливих завдань сьогодення є проведення для молоді заходів, спрямованих на розвиток тактичного та стратегічного мислення, зміцнення соціальної згуртованості та поліпшення фізичної форми молодих людей, гартування моральної і фізичної витривалості, підвищення рівня вмінь і навичок.