ПРОЕКТ ЗМІН ДО ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ ПІЛЬГОВИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ НАПРАВИЛА НА ПОГОДЖЕННЯ В ОБЛАСНУ РАДУ

Зміни покликані удосконалити механізми пільгового перевезення та здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій

Під час чергової зустрічі з учасниками антитерористичної операції заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК наголосила, що вимоги стосовно притягнення до дисциплінарної відповідальності винних в інциденті щодо ненадання квитка на пільговий проїзд сину загиблого учасника АТО, повністю задоволено. Одного з керівників обласного автовокзалу звільнено.

За її словами, робота над внесенням змін до обласної програми пільгового перевезення триває. Основні зміни стосуються розширення кола осіб, які мають право на пільговий проїзд (додано в перелік членів сімей загиблих учасників АТО та осіб, що супроводжують інваліда війни І групи з числа учасників АТО). Виключено із зазначеної Програми обмеження щодо права пільгового проїзду в залежності від місця проживання учасників АТО.

Відповідний проект змін до Програми знаходиться на погодженні в обласній раді. Дане питання планується внести на розгляд депутатів на найближчій сесії обласної ради.