Поточна діяльність

МІНІСТР ОБОРОНИ НАЗВАВ ТРИ СКЛАДОВІ НАРОЩУВАННЯ БОЙОВИХ СПРОМОЖНОСТЕЙ ВМС ЗС УКРАЇНИ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО

Міністр оборони України Андрій ТАРАН, під час виступу з нагоди призначення на посаду нового командувача ВМС в Одесі, наголосив на необхідності зосередження особливої уваги на нарощуванні бойових спроможностей наших військово-морських сил у повній відповідності до стандартів НАТО й  до схвалених Президентом напрямків

Зокрема, за його словами, це три складові. «Перша складова – це забезпечення сучасним корабельним складом з ракетним озброєнням, авіацією, береговими ракетними комплексами, засобами бойового забезпечення та радіоелектронної боротьби. Друга – створення інтегрованої системи висвітлення обстановки та розвідки у ближній морській зоні, систем управління та систем висвітлення підводної обстановки. Третя – це розбудова сучасної системи базування – як на Чорному, так і на Азовському морях. У Міністерстві оборони буде зроблено все необхідне, аби цю програму було реалізовано на практиці»,  – зазначив Міністр оборони.

Андрій Таран також повідомив, що на сьогодні в оборонному відомстві ведуться переговори з іноземними партнерами щодо необхідності надання допомоги та сприяння у втіленні згаданих планів в життя.

«Ці переговори я проводив під час моїх нещодавніх візитів до Берліна та Парижа і отримав запевнення іноземних партнерів у підтримці наших прагнень розвивати флот»,  – додав Андрій Таран.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/ministr-oboroni-nazvav-tri-skladovi-naroshchuvannya-bojovih-spromozhnostej-vms-zs-ukrayini-za-standartami-nato