Поточна діяльність

ГЛУХІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИДІЛЕНО 26 МЛН ГРН НА ДОРОГИ

На Сумщині серед об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, кошти на які заплановані за рахунок субвенції з державного бюджету у 2021 році, є дві дороги на території Глухівської громади

Так, 23,2 млн грн виділено на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 190408 Дунаєць - Семенівка. Ще 3 млн грн піде на капремонт вул. Пушкіна у Глухові. Відповідне розпорядження підписав 15 березня голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА.

«Субвенцію з державного бюджету між громадами розподіляє область, у цьому році Глухів не був обділений увагою. Звісно, ми просили ще кілька доріг але розуміємо, що треба й іншим! Це перший результат нашого з областю конструктивного діалогу: на Глухівську владу почали дивитись як на адекватних партнерів», прокоментувала міський голова Надія ВАЙЛО.

Що стосується поточного ремонту доріг у місті, то заплановано близько 3 млн грн з міського бюджету. Вже готується документація на тендери, щоб з настанням сприятливих погодних умов розпочати виконання робіт.