Поточна діяльність

СТВОРЕННЯ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ – СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» 2021

Цьогоріч до Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» додали новий напрям – економічний розвиток. Він передбачає реалізацію проєктів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України

Індустріальні парки належать до цього напряму та передбачають створення нових робочих місць. Це, своєю чергою, сприятиме зниженню трудової міграції українців.

У 2021 Уряд інвестує в розбудову інфраструктури 4 індустріальних парків майже 80 млн грн. Для порівняння, в період 2015-2020 років було інвестовано 8 млн грн.

Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ наголосив на важливості реалізації даних проєктів, побудові діалогу з бізнесом та залученні іноземних інвестицій до України.

«Маючи досвід в інвестиційній діяльності, добре розумію, в яких умовах сьогодні працюють українські компанії, інвестори, підприємці. Відповідно, розумію, яка і де потрібна підтримка, і вірю в можливість міцних партнерських відносин між бізнесом та владою», – наголосив Міністр Олексій Чернишов під час зустрічі з інвестиційною компанією Dragon Capital.

Довідково

Індустріальні парки – це частина міста, яка виділена під промислове використання, а не для побутових або комерційних потреб. Промислові парки можуть містити заводи, порти, склади, логістичні центри чи фабрики.

За матеріалами: https://www.minregion.gov.ua/press/news/stvorennya-industrialnyh-parkiv-strategichno-vazhlyve-zavdannya-v-ramkah-programy-prezydenta-ukrayiny-velyke-budivnycztvo-2021/