Поточна діяльність

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО-2021»: ПЕРШІ 50 АМБУЛАТОРІЙ У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ ГОТОВІ ПРИЙМАТИ ВІДВІДУВАЧІВ

Завершені будівельні роботи у 50 амбулаторіях, що розташовані у сільських громадах. Рухаємося за планом – у межах Програми Президента «Велике будівництво» до кінця року запрацюють 200 амбулаторій

«У кожній громаді має бути амбулаторія, де місцеві мешканці зможуть отримати первинну медичну допомогу, – це одна з цілей Мінрегіону. В амбулаторіях працюватимуть сімейні лікарі, що дуже важливо, адже саме до них пацієнти звертаються у першу чергу. Особливого значення така допомога набула в період пандемії – саме тому медичний напрям, у тому числі будівництво та реконструкція 200 амбулаторій, є одним з основних у Програмі «Велике будівництво» цього року», – наголошує Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ.

50 амбулаторій, що вже запрацювали в першому кварталі 2021 року, оснащені сучасними меблями та необхідним обладнанням, зокрема й телемедичним.

Нагадаємо, що до Програми Президента «Велике будівництво» у цьому році включені 500 соціальних об’єктів: 95 шкіл, 70 дитячих садочків, 80 спортивних об’єктів, 35 лікарень та 20 культурних об’єктів, 200 амбулаторій, а також 40 проектів економічного розвитку.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/velike-budivnictvo-2021-pershi-50-ambulatorij-u-silskih-gromadah-gotovi-prijmati-vidviduvachiv