Поточна діяльність

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЮЮТЬ МАСШТАБНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛАСТЕР

У межах Програми Президента «Велике будівництво» у місті Тростянець Сумської області будують масштабний спортивний кластер. Наразі на завершальному етапі – реконструкція стадіону, який включає чотири футбольних поля та легкоатлетичний комплекс. Наступним етапом передбачено будівництво спортивно-оздоровчого комплексу

«Комплекс є частиною спортивного кластеру Слобожанщини, який розбудовується у громаді. Цей унікальний проєкт включимо як зразок для масштабування в інших громадах», – зауважив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван ЛУКЕРЯ.

Проєкт передбачає, що на трьох поверхах спорткомплексу «H2O-Maxi» будуть розташовані два басейни, зали для боротьби, боксу та важкої атлетики, фітнес-зала, бігові доріжки тощо. У приміщенні також облаштують зону відпочинку.

Зазначимо, у Тростянецькій громаді мешкають понад 27 тисяч жителів. Спортивний розвиток є одним з важливих пріоритетів громади, зокрема, ФК «Тростянець»  – чемпіон Сумської області 2020 року з футболу. 

Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ раніше зазначив, що в рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році заплановано побудувати та реконструювати 500 об’єктів, з них 80 – спортивних.

За матеріалами: https://www.minregion.gov.ua/press/news/velyke-budivnycztvo-u-sumskij-oblasti-stvoryuyut-masshtabnyj-sportyvnyj-klaster