Поточна діяльність

ВАСИЛЬ ХОМА: ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ: РЕМОНТУЄМО МІСЦЕВІ ДОРОГИ

За словами голови Сумської облдержадміністрації, на замовлення ДП «Дороги Сумщини» розпочато поточний середній ремонт покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 191605 Тростянець – Мащанка

«Поряд з державними дорогами в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» в області ремонтуються місцеві дороги. Для ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в Сумській області на 2021 рік було виділено коштів субвенції з державного бюджету в сумі 707,9 млн гривень та залишок не використаних коштів у 2020 році в сумі 18,8 млн гривень,  – розповів Василь Хома. – Зокрема, в цьому році кошти субвенції з державного бюджету спрямовані на ремонт 32 об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення в сумі 452,3 млн гривень; ремонт 24 об’єктів вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сумської області в сумі 113,9 млн гривень тощо».

Наразі здійснюється поточний середній ремонт на 5 автомобільних дорогах, серед цих об’єктів і дорога – О 191605 Тростянець – Мащанка.

Усі роботи виконуються під контролем фахівців ДП «Дороги Сумщини».