Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ РЕМОНТ ЩЕ ОДНІЄЇ ДІЛЯНКИ ТРАСИ НА КИЇВ – НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

У Сумській області в рамках реалізації Програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, тривають завершальні роботи на відрізку дороги Н-07 Київ- Суми-Юнаківка

Наразі укладається фінішне дрібнозернисте асфальтне покриття товщиною 6 см. Також тривають роботи по облаштуванню узбіч та установці бортового каменю, бордюрів та прикромочних лотків.

Усі роботи проходять під особистим контролем голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ та голови Роменської райдержадміністрації Дениса ВАЩЕНКА.

Шлях  Н-07 – це автомобільна дорога національного значення загальною протяжністю 340 км. Це найкоротший шлях від м. Суми до столиці України. Ця дорога в регіоні є основною в напрямку міста Київ. Також вона веде до важливих туристичних об’єктів – історично-меморіального комплексу Петра Калнишевського та заповідника «Михайлівська цілина».

Торік на Сумщині за програмою «Велике будівництво» було відновлено 71,9 км даної автодороги. Також провели капітальний ремонт мостового переходу на км 244+475 траси Н-07.

У цьому році за маршрутним принципом відновлення автошляху Київ-Суми-Юнаківка у Сумській області продовжено. Зокрема, здійснюється капремонт на ділянці дороги км 232+360 - 244+000.