ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ В БЕРЛІНІ

Міжнародний захід Ukraine Recovery Conference пройшов за участю Президента України Володимира Зеленського, лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, представників бізнесу, а також громад та регіонів нашої держави

Як повідомив перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО, учасники від Сумщини презентували на конференції два інвестиційні проєкти.

«Це проєкти у сфері охорони здоров'я та житлово-комунального господарства на суму 7 та 36,5 мільйонів євро відповідно», – зазначив Тарас Савченко.

НА СУМЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ШКОЛА СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА

Освітня програма реалізується спільно ПРООН, Сумською ОВА у партнерстві з Бізнес-школою СНАУ та фінансується Урядом Королівства Нідерландів у рамках пілотного проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)»

Реалізація даного проєкту є одним із напрямків допомоги ПРООН щодо підтримки створення соціально орієнтованих бізнесів у постраждалих від війни громадах. 

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДВИЩУВАТИ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Конотопська громада отримала 2 потужних генератори для потреб житлово-комунального господарства

Важливе обладнання представникам громади передав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ, зазначивши, що таку суттєву підтримку для області надали партнери з Німеччини.

СУМЩИНУ ВІДВІДАЛИ УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ЧЛЕНИ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ

Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Дмитром ЛУБІНЦЕМ та очільником Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ подальшу співпрацю щодо забезпечення прав дітей та посилення їх захисту

 Як підкреслив очільник області, питання безпеки і захисту є ключовими для регіону.

ГРОМАДИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ДЛЯ РОБОТИ МЕДИКІВ

Ключі від автотранспорту представникам закладів первинної медико-санітарної допомоги у Ромнах, Кролевці та Охтирці вручив начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

За його словами, електроавтомобілі придбано у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового Банку HEAL UKRAINE. Призначені вони для виїздів лікарів та медсестер первинної ланки до пацієнтів міст і сіл віддалених громад області.

СУМЩИНА ЗАЛУЧАЄ ДОПОМОГУ МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЕВАКУЙОВАНОГО НАСЕЛЕННЯ, СТАБІЛЬНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Координаторкою системи ООН в Україні Деніз БРАУН актуальні питання життєдіяльності регіону, зокрема щодо евакуації населення з прикордоння Сумщини, подальшого налагодження співпраці у підготовці до зими та гуманітарної проблематики

«Дякую системі ООН за потужну підтримку Сумщини і впевнений, що організація і надалі сприятиме залученню широкого кола партнерів та донорів для допомоги області, яка щодня обстрілюється ворогом, – підкреслив Володимир АРТЮХ. – Росіяни застосовують різні види зброї і не тільки по прикордонню, а й по населеним пунктам, які знаходяться на значній відстані від лінії зіткнення. Ворог руйнує цивільну інфраструктуру, вбиває мирних людей».

НА СУМЩИНІ НАЧАЛЬНИК ОВА ТА КЕРІВНИК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ GLOBAL EMPOWERMENT MISSION ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Очільник області Володимир АРТЮХ подякував представникам фонду за активну роботу з громадами Сумщини в питаннях забезпечення гуманітарною допомогою та запевнив у подальшій співпраці, спрямованій на відновлення та розвиток області

«Знаю, що за свою діяльність фонд GEM здійснив більше 300 гуманітарних місій по всьому світу, а з лютого 2022 року почали допомагати Україні долати наслідки війни. Ви одними з перших доставляли гуманітарну допомогу в прифронтові і деокуповані регіони України, в тому числі ц Сумщини», – зазначив начальник Сумської ОВА.

STEM-ОСВІТА – ПРОСТІР ІННОВАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

У рамках реалізації Всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» на базі Сумського обласного академічного ліцею імені Дмитра Євдокимова проведено науково-практичний захід «STEM-простір – освітній бренд Ліцею»

Його учасниками стали керівники та педагоги закладів освіти, що беруть участь у даному проєкті.

УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ІНТЕГРУВАТИСЯ ТА СТАВАТИ ЧАСТИНОЮ ЄС (2)

Це комплексний процес, який складається з багатьох процедур та кроків

Для вашої зручності підготували словник перемовин про вступ до ЄС з основними термінами та поясненнями, який допоможе розібратися з поняттями, що стосуються нашого руху до членства в Євросоюзі.

МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ СПРИЯЮТЬ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ СУМЩИНИ

Регіональну комунікаційну платформу посилення співпраці між представниками органів місцевого самоврядування, Національною службою здоров’я України та медичною спільнотою Сумської області відвідала заступниця начальника Сумської ОВА Олена БОЙКО

Заступниця начальника Сумської ОВА Олена БОЙКО під час виступу на зустрічі директоркою Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторією МІЛЮТІНОЮ, начальницею Управління у Сумській області Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Тетяною КОНДРАТЕНКО та аналітиком в сфері управління охороною здоров’я ПРООН Дмитром КУЩЕМ та медичними експертами подякувала їм за підтримку медичної галузі Сумщини та окреслила ряд пріоритетів, над якими сьогодні працює обласна влада разом із громадами та керівниками закладів охорони здоров’я.