НА СУМЩИНІ НАЧАЛЬНИК ОВА ТА КЕРІВНИК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ GLOBAL EMPOWERMENT MISSION ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Очільник області Володимир АРТЮХ подякував представникам фонду за активну роботу з громадами Сумщини в питаннях забезпечення гуманітарною допомогою та запевнив у подальшій співпраці, спрямованій на відновлення та розвиток області

«Знаю, що за свою діяльність фонд GEM здійснив більше 300 гуманітарних місій по всьому світу, а з лютого 2022 року почали допомагати Україні долати наслідки війни. Ви одними з перших доставляли гуманітарну допомогу в прифронтові і деокуповані регіони України, в тому числі ц Сумщини», – зазначив начальник Сумської ОВА.

Зокрема, фонд БФ «Global Empowerment Mission Ukraine» в партнерстві з Howard G. «Buffett Foundation» надали генератори потужністю 13 та 20 кВт для Хмелівського та Атинського психоневрологічних інтернатів, забезпечував гуманітарною допомогою мешканців п’ятикілометрової зони, старостинські округи Середино-Будської громади, надавав допомогу внутрішньо переміщеним особам Великописарівської громади. Продуктовими наборами також були забезпечені жителі міста Суми, в будинки яких поцілили «шахедами».

«На жаль, сьогодні на території Сумської області обліковується близько 90 000 ВПО, зруйновано та пошкоджено близько 7000 приватних багатоквартирних будинків, – розповів Володимир Артюх. – Тому ми дякуємо вас, що ви продовжуєте допомагати Сумщині. Цим Меморандумом ми зобов’язуємося допомагати вам, щоб ви могли допомогти нашим громадам, особливо громадам прикордоння, забезпечити їх тим, чого вони найбільше потребують».

Представник Благодійного фонду «GLOBAL EMPOWERMENT MISSION ЮА» у свою чергу, запевнив керівництво Сумської ОВА в продовженні надання допомоги жителям області, які найбільше постраждали від війни.