ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ РОЗБУДОВИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ СУМЩИНИ

Наразі на території області збільшили потужність передавачів дві радіостанції. А в цифровій мережі мережі МХ-7 здійснюватимуть мовлення 7 телеканалів. Останні новини в інформаційному просторі Сумщини та України у відео коментарі журналістам в Офіційному медіацентрі розповіла представниця Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України в Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО

«Національна рада з питань телебачення та радіомовлення України провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення в загальнонаціональній цифровій мережі МХ-7. На конкурс подавали документи 9 телеканалів, але переможцями стали тільки 7 телеканалів. Це такі телеканали: «РАДА», «УНІАН-2», «Сонце», «Світло», «МИ – Україна», «ВІЖН-2» і «ВІЖН-3».

Останні два – це телеканали, які спеціалізуються окремо для чоловічої («ВІЖН-2») та жіночої («ВІЖН-3») аудиторії», – повідомила Лариса Якубенко.

Разом з тим Національна рада відмовила в отриманні ліцензії двом телеканалам – «Ісландія» і «Тюсо».

«Продовжується також реалізація Дорожньої карти розбудови інформаційного простору Сумщини. Наразі збільшили потужність передавача дві радіостанції – радіо «П’ятниця» на частоті 89.8 в місті Суми у два рази. Крім того, в Охтирці у 2,5 рази збільшив потужність передавача радіомовник місцевий – компанія ТВК, яка мовить з позивним «Радіо Хіт», – додала спікерка.