БЛАГОДІЙНИКИ ПІДТРИМУЮТЬ ЗАХИСНИКІВ НЕБА СУМЩИНИ

Вчергове під час особистого прийому громадян начальника Сумської військової адміністрації Володимира АРТЮХА військовим передано прожектор для потреб сил протиповітряної оборони

Це вже четвертий прожектор, який передає для захисників неба громадська організація «Добро  перемагає». Цього разу керівництво ГО закупило прожектор за кошти, які задонатив директор ТОВ «КРОКУС ІНЖИНІРІНГ» Богдан ЛАЩ.

«Дякую нашим благодійникам та представникам місцевого бізнесу за підтримку військових, допомогу силам протиповітряної оборони, – прокоментував Володимир Артюх. – Це не перший і, впевнений, далеко не останній подарунок, який підвищить захист неба над нашою областю. Подібних прикладів, на щастя, на Сумщині чимало, і вони ще будуть з’являтися. Адже усіх у нас одна мета – захист, оборона, Перемога!».

Крім того, на особистий прийом до начальника Сумської ОВА звернулися жителі області з питань нарахувань плати за постачання теплової енергії, щодо надання матеріальної допомоги постраждалому від війни тощо.

Очільник області дав відповідні доручення профільним керівникам структурних підрозділів та начальнику Сумської міської військової адміністрації допомогти заявникам у вирішенні їх проблемних питань.