"Довбуш". Прем'єра в Сумах в кінотеатрі Дружба 24 серпня 2023

 

«Довбуш» - фільм-відкриття цьогорічного Одеського міжнародного кінофестивалю та перший випадок в історії, коли цю кіноподію відкриє саме український, а не іноземний фільм. 
Державне агентство України з питань кіно надає державну підтримку відповідно до рішення Ради з державної підтримки кінематографії №110 від 27.07.2023 щодо популяризації національного фільму«Довбуш» у зв’язку з прем’єрними показами, які відбудуться у серпні-вересні 2023 року у кінотеатрах України.
Прем’єра стрічки «Довбуш» режисера Олеся Саніна відбудеться 24 серпня, до Дня Незалежності України – дати, яка стає все важливішою для нас, адже зараз ми ведемо боротьбу за свою незалежність.
Фільм створений українською кінокомпанією ТОВ «Пронто Фільм» за участю кінематографічної команди однодумців з України, Польщі, Канади та США. Стрічка розповідає про ватажка опришків, національного гepoя, який разом зі своєю ватагою виборював право жити вільно на своїй землі. Для зйомок були обрані унікальні природні та історичні локації, ландшафти, праліси, що майже недоторкані сучасністю скелі та урочища, які несуть у собі силу та магію насправді дикої природи й силу вільного духу.
Прем'єра в Сумах в кінотеатрі "Дружба": 24.08.2023.
Для дітей військових та їх батьків перегляд фільму безкоштовно.

 

 Мастер-клас з елементами психоемоційного розвантаження