ПРИДБАЙ ЯЛИНКУ У ГОРЩИКУ – ЗРОБИ СВОЄ ОТОЧЕННЯ КРАЩИМ

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує жителям Сумщини долучитися до цікавої новорічної акції «Придбай ялинку у горщику – зроби своє оточення кращим»

За бажання, її учасники, вже після новорічних свят, зможуть подарувати запашну хвойну красуню школі, дитячому садочку або храму – тим самим подовживши життя деревцю.

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, акції щодо придбання живих ялинок і потім їх висадження давно вже є актуальними.

«Ми починаємо в цьому році проводити акцію «Придбай ялинку у горщику – зроби своє оточення кращим». Після новорічних свят деревця можна буде висадити. Сьогодні дитячі садки, школи, релігійні організації готові забрати ці ялинки і посадити їх у себе на території».

Придбати ялинку у горщику, а також традиційні новорічні дерева можна у кожному з 12 підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства.

У Сумах, ялинки можна буде придбати з 15 грудня біля обласного Департаменту агропромислового розвитку (м. Суми, вул. Першотравнева, 29). Крім того, 28 грудня на Майдані Незалежності буде проведений Новорічний ярмарок, де також неодмінним його атрибутом стануть лісові красуні у горщиках.