Поточна діяльність

150 ОПЕРАТОРІВ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЦІЛОДОБОВОМУ КОНТАКТ-ЦЕНТРІ МОЗ З ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ COVID-19

У зв’язку з тим, що в усіх областях зростає кількість хворих на COVID-19 і регіональні «гарячі лінії» не витримують навантаження, сьогодні розпочав роботу всеукраїнський цілодобовий контакт-центр Міністерства охорони здоров'я із протидії COVID-19, де працюватимуть 150 операторів.Дзвінки на номер телефона 0800-60-20-19 безоплатні

«Відтепер кожен громадянин України, у якого виникає питання стосовно COVID-19, може зателефонувати в контакт-центр, незалежно від того, де він знаходиться, й отримати необхідну інформацію»,  повідомив Міністр охорони здоров’я Максим СТЕПАНОВ під час брифінгу.

У роботі контакт-центру братимуть участь 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити яку-небудь інформацію, тоді ваше звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції.

Такий алгоритм роботи пов'язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих,  осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо.