МІНЕКОНОМІКИ ЗАПУСТИЛО ЦІЛОДОБОВЕ ІНФОРМУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ ЩОДО УМОВ ДІЯЛЬНОСТІ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ ТА ВИДІВ ПІДТРИМКИ З БОКУ ДЕРЖАВИ

Матеріальна допомога, податкові пільги та доступне кредитування – дізнатися більше про ці та інші заходи підтримки бізнесу на період карантину можна за посиланням https://sme.gov.ua/covid19/

Усіма гілками влади вживається низка заходів, спрямованих на підтримку бізнесу та людей, які втратили частину доходів  через карантин.

Відтак Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва при Мінекономіки забезпечили 24/7 інформування-роз’яснення для бізнесу щодо умов діяльності в період карантину та можливих видів підтримки з боку держави.

Так на Порталі SMEDO запущена тематична онлайн-платформа:  https://sme.gov.ua/covid19/, що містить найбільш актуальну інформацію стосовно запроваджених протиепідемічних обмежень, покрокову інструкцію щодо програм підтримки підприємців. Зокрема, наступних: допомога роботодавцям для виплати найманим працівникам, щоб зберегти робочі місця; допомога фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам – 8000 гривень; компенсація роботодавцям єдиного внеску; допомога фізичним особам-підприємцям, які мають дітей; допомога щодо часткового безробіттю. Також на порталі можна знайти відповіді на інші актуальні питання.

Інформація на вказаному інформаційному ресурсі системно оновлюється.