Поточна діяльність

ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-ЛЮТОГО 2021 РОКУ В РОЗВИТОК АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМЩИНИ ЗАЛУЧЕНО ПОНАД 169 МЛН ГРИВЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙ

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації, найбільше інвестицій спрямовано на придбання сільськогосподарської техніки – 132,7 млн гривень та в розвиток інфраструктури аграрного ринку – 19,8 млн гривень

Як приклад, з метою розширення мережі об’єктів зернової інфраструктури, впровадження новітніх технологій приймання, доробки та зберігання зерна на Сумщині завершено ІІ етап будівництва додаткових ємностей елеватора потужністю 120 тис. тонн у ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та розпочато ІІІ етап будівництва додаткових ємностей цього елеватора потужністю також 120 тис. тонн. Приватно-виробничим комерційним підприємством «СТС» продовжується будівництво елеватора потужністю 100 тис. тонн у с. В’язове Конотопського району.

У галузь тваринництва залучено 14 млн гривень інвестицій. Зокрема, в січні 2021 року в ТОВ «Велетень» (Глухівська міська рада) введено в дію доїльний зал потужністю 500 голів корів, продовжується реконструкція тваринницького приміщення потужністю 200 голів корів у ТОВ «АФ Лан» Роменського району.

Зростання обсягів залучення інвестицій сприяє підвищенню конкурентоспроможності продукції агропромислового комплексу, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та розвитку сільських територій.