НА СУМЩИНІ ВАКЦИНУВАЛИСЯ ВІД COVID-19 ГОЛОВНІ ЛІКАРІ ОБЛАСТІ

Задля активізації вакцинації в області начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, керівники закладів охорони здоров’я та громадські діячі на власному прикладі показали безпечність щеплення

У Сумській центральній районній клінічній лікарні вакцинуватися начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО, директор Сумського обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань Тарас ЗЛИДЕННИЙ, головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир ГОРОХ, головний лікар Сумської ЦРКЛ Володимир ПОЦЕЛУЄВ, керівник Сумського обласного діагностичного центру Ярослав ЖДАНОВ та громадський активіст Андрій БУКІН.

«Наказом Міністра охорони здоров’я Максима СТЕПАНОВА з метою популяризації вакцинації було дозволено використовувати залишки вакцини для щеплення відомих людей, керівників медичних закладів, лідерів громадської думки, аби вони своїм прикладом заохочували українців щеплюватись, – зазначив Сергій Бутенко під час брифінгу після вакцинації. – Тож сьогодні ми показуємо всім, що ця вакцина безпечна і медичні працівники можуть сміливо, без вагань нею вакцинуватися. Вакцини на сьогодні достатньо».

За словами Сергія Бутенка, вчора Міністр охорони здоров’я підписав листи на облдержадміністрації, згідно з якими було дещо змінено «дорожню карту вакцинації». І від сьогодні стартує другий етап вакцинації. Тож всі медичні працівники всіх закладів охорони здоров’я незалежно від форм власності мають право щеплюватися.

«Ми, медичні працівники, сьогодні знаходимось на передовій, тому власним прикладом показуємо, що це не страшно, не боляче. Тому краще вакцинуватись, щоб мати міцний імунітет і не захворіти на COVID-19», – розповів Володимир Поцелуєв. – На базі нашого закладу працює дві мобільні бригади з вакцинації. Сьогодні ми працюємо в Білопіллі та Сумській обласній дитячій лікарні, завтра їдемо в Краснопілля. Планово працюємо з вакцинації».

Радить всім вакцинуватися і Володимир Горох. За його словами, жителі Сумщини мають розуміти, що щеплення від COVID-19– це безпечно і потрібно.

Нагадуємо, вчора голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА наголосив керівникам районів та територіальних громад на необхідності проведення широкої роз’яснювальної кампанії щодо вакцинації від COVID-19: «Це питання не залежить від політичних поглядів. Мова йде про життя людей. І всі це мають розуміти».

Довідково. Станом на вчора в області було про вакциновано 410 осіб. На сьогодні заплановано щепити 645 осіб.