РЕФОРМА ВТОРИННОЇ ЛАНКИ У 2020 РОЦІ: ЗАРПЛАТИ МЕДИКІВ У IV КВАРТАЛІ, ПОРІВНЯНО З ПОПЕРЕДНІМ, ЗРОСЛИ НА 30 %

У 2020 році у середньому розмір заробітної плати лікарів спеціалізованих медичних закладів становив 11  тис. грн, медичних сестер – 9 тис. грн, молодшого медперсоналу – понад 7 тис. грн

Медичні заклади, які працюють за Програмою медичних гарантій і отримують кошти за договором з НСЗУ, раз у квартал надають нам свою фінансову звітність. Завдяки цьому ми знаємо, скільки витрачають медичні заклади на оплату праці своїх працівників.

Практично у всіх лікарнях, які законтрактовані на велику кількість пакетів, серед яких і пріоритетні послуги, є умови для того, щоб підвищити заробітну плату.  На початок 2021 року на рахунках у закладах, які отримують кошти за договором з НСЗУ, зберігалося 16 млрд грн. Це 17% від коштів, які НСЗУ виплатила закладам у 2020 році.

1350 закладів – це 54% від загальної кількості комунальних закладів, що уклали договір з НСЗУ та прозвітували про свої доходи та витрати за минулий рік, мають на своєму рахунку залишок понад 1 млн грн. За даними звітів закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу, у IV-му кварталі 2020 року витрати на зарплати медичних працівників зросли, порівняно з періодом ІІ-го та ІІІ-го кварталів, приблизно на 30%.

Розмір зарплати визначається колективним договором, який укладають працівники закладу і керівник. Зарплати, премії та інша фінансова мотивація, що раніше регламентувалася різними постановами, зараз стала відповідальністю адміністрації лікарні.  НСЗУ не має жодного впливу на розміри зарплат, а лише оплачує надані медичні послуги згідно зі звітами про їх надання. 

Спеціалізована медична ланка почала працювати за Програмою медичних гарантій з 1 квітня 2020 року. Починаючи з цього періоду, ми можемо бачити, якими є витрати на оплату праці.

Згідно з фінансовими звітами, середньомісячні витрати на оплату праці працівників, які працюють у закладах, що надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу з квітня по грудень 2020 року становили: керівники закладів – 26 900 грн;  лікарі – 11  тис. грн; середній медперсонал – 9 тис. грн; молодший медперсонал – понад 7 тис. грн.

Істотно вищі витрати на оплату праці працівників екстреної медичної допомоги. Це пов’язано також з обов’язковими доплатами фахівцям, які працюють з підозрами або підтвердженим випадком COVID-19. За квітень-грудень 2020 року вони становили: керівники – 32 500 грн; лікарі – понад 21 тис. грн; середній медичний персонал – понад 18 тис.  грн; молодший медичний персонал – 9 500 грн.

Щодо первинної ланки, яка почала працювати за новою системою фінансування ще у липні 2018, то середньомісячні витрати на оплату праці тут значно вищі і продовжили зростати у 4 кварталі 2020 року. За січень-грудень 2020 року вони склали: керівники – 25 700 грн; лікарі – 15 700 грн; середній медичний персонал – 8 600 грн, молодший медперсонал – майже 5 тис. грн.

Низька зарплата у медпрацівників і значні кошти на рахунках закладів є сигналом для власників медзакладів – органів місцевої влади, які наймають на роботу керівника лікарні. Роль очільника медзакладу суттєво змінилася – заклад вже не є бюджетною установою, яка освоює гроші, а підприємством, яке заробляє їх і розпоряджається ними згідно з фінансовим планом. Від стратегії розвитку, яку обере керівник лікарні та спроможності скласти реальний фінансовий план і виконати його, залежить успішність лікарні і зарплати працівників. Також ми просимо лікарів не підписувати колективний договір формально. Адже цей документ дає можливість відстояти право на гідні умови праці і гідну зарплату.

Перед початком другого етапу медичної реформи звучало багато побоювань, що лікарні закриють, а медики – залишаться без роботи і поїдуть працювати за кордон. За 10 місяців роботи спеціалізованих медзакладів за новою системою фінансування ми зібрали достатньо даних, щоб спростувати це. Дані електронної системи охорони здоров’я свідчать, що з квітня 2020 року по лютий 2021 лікарів не лише не поменшало, навпаки – їхня кількість зросла.

Кількість лікарів первинної ланки в електронній системі охорони здоров’я зросла на 555. Кількість лікарів спеціалізованої медичної допомоги зросла на 3 435. А медичного персоналу побільшало на 2 576.

Тобто дані говорять про те, що професія лікаря лишається затребуваною і дає можливість працевлаштуватися. Медзаклади і новостворені громади залучають лікарів, бо вони зацікавлені в укладенні договору з НСЗУ. А наявність медичного персоналу – одна з вимог Національної служби здоров’я для того, аби заклад міг такий договір укласти.

Як бачимо трансформація системи фінансування медичної галузі стала спусковим гачком для змін, серед яких – підвищення ролі і статусу лікаря та збільшення оплати праці для медичних працівників. У медзакладів з’явилася мотивація бути фінансово ефективними та підвищувати якість медичних послуг для пацієнтів.

За матеріалами: https://nszu.gov.ua/novini/reforma-vtorinnoyi-lanki-u-2020-roci-zarplati-medikiv-u-iv-m-501