Поточна діяльність

ОЧІЛЬНИК ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЮЄ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ ПО РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНУ

У рамках робочої поїздки Василь ХОМА інспектує об’єкти, що реалізуються в рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ

Василь ХОМА відвідав Роменську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 7. У школі здійснюється капітальний ремонт за кошти ДФРР та місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 36,2 млн грн.

Наразі у школі виконані наступні роботи: демонтаж, заміна підлоги, заміна опорядження стель, заміна дверей, влаштування мереж електропостачання, освітлення, заміна радіаторів опалення, заміна мереж водопостачання і каналізації, влаштування системи протипожежної сигналізації.

Станом на сьогодні будівельна готовність об’єкта, який реалізується в рамках Програми «Велике будівництво» становить 78%. Залишилося відремонтувати підвальні приміщення та встановити сучасну систему вентиляції.

Василь Хома під час спілкування з керівництвом району та школи висловив сподівання, що вже до кінця цього навчального року всі роботи будуть завершені.

Довідково.

Комісією Міністерства розвитку громад та територій України було погоджено низку проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Серед них «Капітальний ремонт Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. Обсяг фінансування проекту за рахунок ДФРР – 13683,397 тис. гривень.