ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ПОЛІГОНУ?

Якщо жителі Сумщини бажають відкрити власний полігон, стрілецький тир, мисливський стенд або стрільбище  чи продовжити термін дії дозволу, необхідно зробити наступні кроки:

 1. Звернення на ВКОЗ у СДС УПД Національної поліції від керівника підприємства (організації) про видачу дозволу на відкриття стрілецького тиру, мисливського стенду або стрільбища.
 2. Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) за дозвіл на відкриття об’єкта дозвільної системи з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги.
 3. Свідоцтво про реєстрації (копія) нотаріально завірена.
 4. Документи на право володіння приміщень та земельної ділянки (власність, договір оренди, суборенди), копія купівлі-продажу приміщення та земельної ділянки, нотаріально завірені (витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно (оригінал, жовтого кольору).
 5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців (оригінал, синього кольору).
 6. Копія статуту (положення) установи, підприємства, організації яким передбачене утримання стрілецького тиру, мисливського стенду або стрільбища;
 7. Дозвіл на початок роботи стрільбища з ДСНС (пожежна служба) або пожежна декларація;
 8. План-схема стрілецького тиру , мисливського стенду або стрільбища;
 9. Наказ керівника про призначення особи відповідальної за функціонування, облік, зберігання та використання зброї та боєприпасів;
 10. Експертиза, дослідження технічного укріплення стрілецького тиру, мисливського стенду або стрільбища (підрозділ експертної служби НДЕКЦ).
 11. Висновок про відповідність приміщення (споруду) до вимог будівельних норм.
 12. Акт перевірки об’єкта дозвільної системи (дозвільна система);
 13. Список осіб, що матимуть допуск до зброї (ПІБ, рік, число місяць народження, посада, номер, серія паспорта, ким виданий, місце помешкання, домашні, робочі та мобільні телефони).
 14. Копія інструкції про проведення стрільб.

 

Якщо жителі Сумщини бажають створити спортивно-стрілецький клуб, то

1. Визначається юридичний статус ССК (чи буде він на юридичній особі чи на фізичній).

2. Здійснюється пошук/ отримання території та змінюється цільове призначення землі – «Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту»(07.02).

3. Готується проект розміщення будівель / полігонів/мішеній/ зброярні тощо.

4. Укладається договір з ДСО.

5. Отримуються документи на пістолетний тир (ліцензія/ дозвіл).

6. Робота з т.зв. обєктовщиками в НДКЦ (для правильного оформлення полігону).

7. Робота з дозвільною.